Opinie o F.H.U. Kępka Sp. z o.o. w Święciechowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy F.H.U. Kępka Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie F.H.U. Kępka Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Kępka Sp. z o.o. w Święciechowa

Czy zdarzają się nadgodziny w F.H.U. Kępka Sp. z o.o.?

ŚWISTAK

A jakiego stanowiska dotyczy to pytanie ?

Czy w F.H.U. Kępka Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

NeXon

Absolutnie nie!!! Nie ma takiej opcji, nigdy nie było, prędzej znajdą sposób jak Ci uwalić część wypłaty, dosłownie na wszystkim.

@NeXon

Ale o czym mówisz o niektórych kierowcach którzy u Kępki Pracują , wiesz pracuje tu kilka lat i powiem ci że wzgędem innych firm to nie zostałem jeszcze za nic obciążony , no chyba że mówimy o niektórych asach którzy co trasę coś wywiną ale tacy już nie pracują , a i nie brakowało tez panów lepkie ręce ( kumaci wiedzą )

Mr Dred
@Kierowca

Za nic nie byłeś obciążony??? Nie wierzę!!! Na każdym kroku próbują ci obciąć kasę pod byle pretekstem. Jak ja się zwalniałem to potrafili mi wyliczyc 3 lata wstecz wszelkie koszty, paliwo, płyny do spryskiwacza, żarówki..... masakra, wszyscy w tej firmie są traktowani jak (usunięte przez administratora) a środowisko jest niesamowicie toksyczne od właściciela począwszy.

weteran

pracuje kilka lat, wynagrodzenie mam takie jak umowione, nigdy nie bylo problemu z urlopem, kasa w terminie mialem awarie chlodni na trasie temat ogarniety dosć szybko szerokosci panowie i mniej narzekania

@weteran

Przypadek! Z reguły sam musisz sobie radzić i szukać, a wtedy taka trasa wydłuża ci się o dobre kilkanaście godzin, za które nikt Ci nie zapłaci, a towar rozwieźć trzeba. Przy okazji masz mase telefonów, z każdej hurtowni, od klienta, jednym słowem masakra.

Jano

Pracowałem w firmie kilka mcy temu, wynagrodzenie na koncie przed 10. Robota stala, poukładana. Polecam

@Jano

I dlaczego już nie pracujesz? Dotarło do Ciebie co tam się dzieje?

Firma F.H.U. Kępka Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko mechanika samochodowego zatrudnię. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zadra

Wynagrodzenie zawsze przed 10, ja zdaje karty na bieżąco,zczytuje się najpóźniej 2go dnia miesiąca i zaraz wypłata jest na koncie. Z dziewczynami z biura mam dobry kontakt, chłopaki też ogarną to co trzeba.

@Zadra

Kiepski żart!!! Która z was to pisała??? Dobry kontakt? Chłopaki ogarną? To chyba macie na myśli ten "cichy" romansik w biurze, parka wzajemnej adoracji.... a atmosfera w firmie leży na bruku.

KSUL

Ja jeżdżę na autobusach i mi się podoba Pieniądze na czas a z spedytorem się idzie dogadać

BambusowyKIJ

praca lekka nie jest ale ze spedytorami mozna sie dogadac. chce wolne to mam, z urlopem nie ma problemu, kase mam ustalona za kurs. wiem ile zarobie w danym miesiacu. flota jak flota wiadomo zawsze moze sie cos zepsuc, auta jezdza a nie stoja

Żabson

Początki jako kierowca nie należały do najłatwiejszych, ale od kiedy trwa pandemia wiem, że mam pewną robotę. Co jak co, ale transport działać musi. Znajomi potracili źródło utrzymania, a ja nie musze się w ogóle tym przejmować. Co do godzin pracy - to fakt trzeba jeździć w nocy, ale trasy są krótsze lub dłuższe. Można bez problemu pogodzić pracę z rodziną.

bb

Mi tam odpowiada

Speed

Pracuje tu już prawie rok. Wszystko jest ok, czas pracy, wypłata, auta. Ludzie sami nie wiedzą czego chcą a później żale wylewają.

Jaki jest wkład kierownictwa F.H.U. KĘPKA w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Waldek

Żaden - nawet podburza nas wobec siebie (dot.własciciela)

@Waldek

Jakoś jeszcze się nie spotkałem żeby Piotr . K kogokolwiek buntował na kogoś ?? może jakiś przykład

KierowcaTyra

Nie rozumiem ludzi narzekajacych na atmosfere. Spedytorzy sa spoko. Wypłata terminowo. Praca lekka nie jest ale jesli ci nie pasuje zawsze mozna zrezygnowac, mozesz pojsc do konkurencji ktora rzekomo wiecej placi haha:)

lewaTywa

Ten portal jest tak wiarygodny, jak test ciążowy dzień po stosunku. Każdy może tutaj napisać co chce i o kim chce. Śmiem twierdzić, ze negatywną opinię o firmie robi tutaj konkurencja

lolek

Pracowałem, nie narzekałem, zarabiałem tak jak się należało. Co do atmosfery, to niewiele wiem, bo przecież kierowca to raczej pracuje w odosobnieniu. Kontakt z firmą był. Mechanicy na miejscu. Spedytorzy dostępni. Nic tylko robić swoje. Teraz pracuję u siebie i jest bardziej stresująco, ale i jest i wyzwanie. Dzisiaj ludzie to są bardzo roszczeniowi, chcieliby zarabiać nic nie robiąc. Proponuję, by założyli swoje biznesy i zatrudnili ludzi, to będą mogli się wykazać

Kierowca

Nie jest zle, kasa sie zgadza. Pracuje i nie narzekam.

kierowca

Miła atmosfera, kierowcy otrzymują wynagrodzenie na jakie się umówili, chyba ze ktos nie potrafi gadac ...

Maciek

@waldek powiesz coś więcej?

Klaudia

To napiszcie proszę prawdę o tej firmie

Spedytor

Wysyskiwanie pracownika. Jedna osoba ma zastąpić, Księgowos, kadrowa, spedytora, mechanika. Szefostwo nigdy nie zadowolone. W biurze też nie jest dobra atmosfera. Praca dla kogoś kto chce poświęcić cały swój czas dla firmy. Nie mozesz zachorować bo i tak nie ma za Cibie zastępstwa, na urlop też nie licz bo też pracujesz. Nawet weekendu i Świata nie masz czasu wolnego dla siebie. Bo musisz szukać albo kierowcy albo ogarniać awarie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Kępka Sp. z o.o. - Święciechowa

• Jak się pracuje w F.H.U. Kępka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U. Kępka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H.U. Kępka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

F.H.U. Kępka Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Wschowska 19
    64-115 Święciechowa