Opinie o Impel Security w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Impel Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Bydgoszcz

kacper

dobra wiadomosc dla mnie, bo takiej pray szukam, nie lubie skakac z miejsca na miejsce, nic to nie daje

Radko

Spokojna praca na start i nie tylko, zaczynałem kilka lat temu wciągnęło mnie robię szkolenia i podnoszę kwalifikacje, tu można pracować na wielu stanowiskach i pełnić różne funkcje.

emil

miejsce rozwojowe, dobrze zorganizowane, warto, tak bym podsumowal ostatnie 3 lata

Wilhelm

Niestety rynek jest często zepsuty, na szczęście można znaleźć dobre jak impel. Potwierdzam bo sam przez coś podobnego przechodziłem.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Impel Security? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
franek

ochrona ochronie nierowna, cale szczescie tutaj jest sporo na plus i dzieki temu siedze juz jakis czas, mam porownanie z poprzednimi pracami i takich warunkow nigdzi enie bylo

Rebus

Na szczęście dajemy radę, nigdy nie myślałem że będę pracował w ochronie a tym czasem w impelu już od trzech lat.

wiktor

wbre pozorom to ciezkie zajecie, caly czas w ruchuw iec trzeba miec niezla kondycje

Ret

Praca w ochronie nie jest najprostrza i najspokojniejsza, dlatego dobrze mieć zaplecze w postaci stabilnego pracodawcy i zgranego zespołu.

Eron

Praca trudna mimo tego co ludzie myślą o tym zawodzie. Zaczynałem z przypadku teraz nie zamieniłbym się na inną.

Guliwer
@Eron

O to chodzi nie bać się wyzwań i pracować. Od czegoś trzeba zacząć, nawet w ochronie można awansować i się rozwijać.

wiktor

rozne firmy za mna, ale tutaj w jako jedynej czuje komfort zatrudnienia, niezwyklejest to wazne

Joahim
@wiktor

A mi tego brakuje nigdy nie wiesz co i jak, widać czas na zmianę firmy, złożę papiery do impela w końcu niczym nie ryzykuje.

Kruks

Firma która ma standardy, wiesz czego się spodziewać i że nie wyjdą jakieś nieporozumienia.

Jan

Przede wszystkim to znana i duża firma, która nie pozwoli sobie na wpadki wizerunkowe w postaci spóźnionych wypłat, albo śmieciowego traktowania pracownika.

robert

praca jak kazda inna, tzn codziennie trzeb aisc i zrobic swoje, do tego pieniadz ena cza,s ja zastrzeżeń nie mam

Juliusz

Nie sadziłem że tyle będę tu pracować, odkąd się zatrudniłem minął rok i nie zamierzam zmieniać pracy, mi odpowiada i jestem zadowolony.

maja

firma spora i ciagle sie rozrasta, wiec ja sie ciesze ze jestem jej czescia

pol

Impel to poważna firma, nie może sobie pozwolić na jakieś jaja. Ma pozycję i dobrą renomę, myślicie, że w tani sposób będzie sobie ją nadszarpywać. Pracuję u nich już 2 lata i nie mogę narzekać. Konkretne rzeczy dowiedziałem się po rozmowie kwalifikacyjnej. Wiem na co się pisałem. W między czasie niespodziewanie wyszedł awans na szefa zmiany.

Krouch

Każda praca daje możliwości rozwoju to samo tyczy się ochrony, a impel stwarza dobre możliwości by pracować i rozwijać się.

tobiasz

w impelu pracuję już 5 lat i doszedłem do stanowiska szefa zmiany. Jeśli ktoś jest pracowity to firma daje możliwości rozwoju.

Moro
@tobiasz

I o to chodzi, nikt nie mówi że masz być na jednym stanowisku przez całe życie, w większej firmie większe możliwości rozwoju.

alex

porzadek w pracy jest wazny, najgorzej jak nikt nie ie co ma robic, zgadzam sie z toba, ze tutaj nie ma takich problemow

Robertus
@alex

Każda firma która chce się liczyć na rynku powinna właśnie tak działać, pracowałem w kilku to mogę porównywać. Człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrego.

igor

korporacja, odpowiednie warunki, procedury, zasady, mi to odpowiada i pasuje

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel Security