fortbus

Rumia

Opinie o fortbus

pikm
użytkownik zarejestrowany

mariusz, akurat u nich to nie słyszałem, żeby wymagali jakiś wielkich uprawnień. Standardowo prawo jazdy kat. C i D

mariusz
użytkownik zarejestrowany

To jak? ktoś już wie na jakim terenie fortbus z Rumii świadczy swoje usługi? bo jeśli trójmiasto to jestem gotów do nich aplikowac, bo mam i doświadczenie w usługach transportowych i uprawnienia i w ogóle. ale raczej na Europę to już bym się nie zdecydował. Ew. tereny Polski jeszcze wchodzą w grę, choć zalezy jak często

maciek
użytkownik zarejestrowany

no na pewno jeśli chodzi o transport to sokojnie mozecie do nich aplikowac, ale jak jest z innymi dziedzianami to tak naprawde nie wiem dokładnie.. czekam teraz tylko na Wasze opinie odnośnie pracy u nich, jak to wszytsko naprawde wygąda. Czekam te na informacje kasowe jak to wygląda i jak się o ma do reszty.

Luste
użytkownik zarejestrowany

Fortbus świadczy usługi transportowe na terenie no właśnie - samego trójmiasta czy całej Polski, a nawet Europy? Teraz widziałem, że mieli stronę internetową ale przestała ona istnieć z niewiadomych przyczyn. Podpowiedzcie czy w ogóle warto tam się angażować w pracę w transporcie i na co można od nich liczyć.

cv67
użytkownik zarejestrowany

dlaczego szok ? co jest nie tak w tej firmie? Jakie są oczekiwania pracodawcy względem nowo zatrudnionego pracownika? Jak zazwyczaj pracownik jest promowany i oceniany w firmie? Jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników w firmie? jaka panuje atmosfera w tej firmie? dziekuje za odpowedz pozdrawiam

kajetan
użytkownik zarejestrowany

tylko rozumiem, że transport dedykowany z lotnisk to jest ich jedyny produkt czy mają coś jeszcze? jak to wygląda? z góry dzięki za informacje

mika
użytkownik zarejestrowany

Firma Globalvoice zajmuje się transportem dedykowanym, głównie chyba transportem na lotniska. Pracujecie w firmie, warto aplikowac?

city
użytkownik zarejestrowany

ja powróciłbym jednak jeszcze do kwestii zarobków? ktoś może wie jak wygląda obecnie sprawa z nimi w fortbusie?

piksel
użytkownik zarejestrowany

wystarczy wpisać w googlach fortbus. i pieknie wyskakuje ich strona. zajmują się transportem dedykowanym z lotnisk

mamy cie

Fortbus to fikcja jakas przykrywka

ha ha

Ale "firma" smiac mi sie chce mam taka nadzieje ze niedlugo padnie

zleceniodawca

Dla mnie szok jeszcze raz szok

ale wstyd panie Krzysztofie zatkalo mnie jak to przeczytalem teraz mam nadczym sie zastanawiac

Ha ha wkoncu ktos napisal o tej firmie. Podobno firma rodzinna rodzine tez traktuja po macoszemu jak u nich pracuje ktos z rodziny potrafia nawet swoich wykolowac.Pozdrawiam Szefostwo Malzenstwo S.

Fortbus to fikcja [usunięte przez moderatora] tylko sciemniaja ze zatrudniaja na umowe o prace mam taka nadzieje ze wszyscy kontracheci tej "solidinej"firmy sie dowiedza o praktykach ;jakie tam stosuja Nie placi pesji bo podobno mu nie placa a to czysta bzdura wszyscy sie z nim rozliczaja

JA ZOSTALEM [usunięte przez moderatora]PRZEZ TA FIRME WIEM TYLKO ZE WLASCICIELKA FIRMY JAST PANI [usunięte przez moderatora] BO ONA WIDNIEJE NA WSZYSTKICH DOKUMENTACH A FORTBUS PROWADZI JEJ MAZ I ON ROBI ZLA OPINIE JEJ POPROSU ZWYKLYM [usunięte przez moderatora]

Ta firma powinna nazywac sie KANTPOL lipa i jeszcze raz lipa takie firmy powinien zamykac urzad skarbowy a wlascicieli puszczac w skarpetkach

100% prawda co napisal poprzednik tylko szkoda pracownikow.Znajacy pana K

TAK TO CAŁKIEM PRAWDA O TEJ FIRMIE NIE POLECAM..........O FIRMY KTÓRE MU ZLECAJĄ TRANSPORT NIE WIEDZA JAKI P. [usunięte przez moderatora] JEST...........O FIRMY DBA JAK I O SWOJA .....A O KIEROWCÓW NIE....................... [usunięte przez moderatora] ZROBIŁ SWOJE [usunięte przez moderatora] MOŻE ODEJŚĆ................nie polecam.były pracownik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :{ :{ :{ :{

anonim - 2009-06-10 08:34:14 PRACA W FIRMIE FORTBUS NIE NALEŻY DO POZYTYWNYCH ( usunięte przez administratora ) NIE DOTRZYMUJE UMOWY Z PŁACENIEM NA CZAS WYPŁAT WARUNIKI PRACY NIE TAKIE JAK W KODEKSIE PRACY DUŻO GODZIN A STAWKI MIZERNE WYSSANE Z PALCA BRAK ( usunięte przez administratora ) NIE MÓWIĄC O SPRAWACH SOCJALNO BYTOWYCH NIE DORADZAM ...........UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!! PROSIĆ UMOWĘ O PRACE NATYCHMIAST PRZY ZATRUDNIENIU.............NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!! ZGADZAM SIĘ Z TYM WRAZ ZE STAWKĄ GODZINOWĄ I ZA PRZEWOŻONE ŁADUNKI.........ZA POSZCZEGÓLNY MIESIĄC PRACY............UWAGA BO Z TYM MOŻE BYĆ RÓŻNIE...:{ :{ :{

MOŻE PO TYCH OPINIACH W KOŃCU FIRMA FORTBUS U P. [usunięte przez moderatora] ZROZUMIE I NABIERZE W KOŃCU SZACUNKU DO PRACOWNIKÓW JAK I DO SIEBIE SAMEGO................ODRADZAM......były pracownik !!!!! :( :{ :{

PRACA W FIRMIE FORTBUS NIE NALEŻY DO POZYTYWNYCH ( usunięte przez administratora ) DUŻO GODZIN A STAWKI MIZERNE WYSSANE Z PALCA( usunięte przez administratora ) NIE MÓWIĄC O SPRAWACH SOCJALNO BYTOWYCH NIE DORADZAM ...........UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!! PROSIĆ UMOWĘ O PRACE NATYCHMIAST PRZY ZATRUDNIENIU.............NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!

FORTBUS ŻENADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ciekawe ze ta osoba pracuje od poczatku tej firmy jak poza szefem w tej firmie niema nikogo wiecej z pracownikow wyglada na to ze sam sobie wystawil pozytywna opinie.Wstyd.Nie lepiej przyznac sie do bledow i pomyslec ze pracownik to nie jest tylko maszyna do pracy ale tez czlowiek.

anonim - 2009-05-21 17:52:02 Pracowalem w tej firmie w zeszlym roku i wyplaty rzadko byly na czas nie wiem kto napisal pozytyw ale nie bardzo chce mi sie wierzyc ze ktos jest zadowolony z pracy w tej firmie . Pracowalem w tej firmie w zeszlym roku i wyplaty rzadko byly na czas nie wiem kto napisal pozytyw ale nie bardzo chce mi sie wierzyc ze ktos jest zadowolony z pracy w tej firmie .

Te ostanie dwie niepohlebne opinie to jakis stek bzdur, pracuje w tej firmie od poczatku jej istnienia i moja opinia jest jak najbardziej pozytywna.

Firma Fortbus to jakis zart wyplaty jak sie nie upomnisz to niedostaniesz pracodawca sam bez uzgodnienia z pracownikiem wysyla na urlop bezplatny [usunięte przez moderatora].Wymysla jakies bajki zeby tylko sie uczciwie nie rozliczyc.NIECH SIE NIKT TAM NIE ZATRUDNIA TO NIE MA NAJMNIEJSZEGO SENSU [usunięte przez moderatora]

Ta firma to jakas pomylka szef to najwiekszy [usunięte przez moderatora] ma tyle dlugow ze zaraz nie bedzie co mu zabierac moja rada jak najdalej od fortbus.Wyplaty nie sa na czas a jak sa to bardzo mizerne.Praca za kierownica nonstop 12-24 godziny powinni sie ta firma zainteresowac odpowiednie urzedy.

firma ok fajna atmosfera pracodawca godny polecenia oby takich wlascicieli bylo wiecej

Zostaw opinię o fortbus - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fortbus