Makro Cash & Carry Polska

Opole

Opinie o Makro Cash & Carry Polska

lolo

moderatorów tego portalu nie prosimy o dołanczanie komentów

Jan

Jestem tylko klientem , więc nie wypowiem się na temat płac , ale ponieważ korzystam z zakupów w kilku halach na południu , to muszę przestrzec przed pracą w Opolu . Za każdym razem jak jestem w Opolu , to zawsze zmarznę podczas robienia zakupów . Jak wytrzymują to sprzedawcy i kasjerki , to nie wiem , ale dziwi mnie ,że nikt nie interesuje się w jakich warunkach pracują , bo nawet w nieogrzewanym magazynie , który posiadam we Wrocławiu jest cieplej .

mar

moze jakis przykład bo nie moge do konca zgodzic sie z tą opinią

makro

no nie wiem czy tak jest dokładnie a chamstwa kierownikom to poza zdroscić i to ma być ta atmosfera ludzie obudzćie się;((

Anonim

Bardzo dobra atmosfera w pracy, szanują ludzi, dobre zarobki, przestrzegają kodeksu pracy - polecam.

Zostaw opinię o Makro Cash & Carry Polska - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makro Cash & Carry Polska