DIAMOND

mają trochę plusów ale minusów nie zliczę

P.S.
@ja 11.04.2014 15:30
mają trochę plusów ale minusów nie zliczę

Raczej jednak więcej plusów, biorąc pod uwagę że większość ludzi pracuje tutaj po 20..15..10 lat. Wynagrodzenia zawsze na czas, płatne delegacje, pracownicy objęci prywatna opieką medyczną.... ludzie stąd raczej nie odchodzą sami...więc raczej więcej plusów

dora

oferta pracy w recepcji jeszcze aktualna @kiri do zadań będzie należało prowadzenie kalendarza zajęć dla klientów i instruktorów, umawianie klientów na zajęcia i inne jeżeli Ci to pasuje to aplikuj

mad

Clo - 2012-07-18 11:11:24 HAHA niezły bałagan, jakie normy? czas pracy przestrzegany ale tylko chyba w biurze w Krakowie .Firma krzak jak ktoś pracował w branży to zna. Co do pracy jako PH to porazka Codzienna inwigilacja,PODSŁUCHY w samochodach ludzie !!! masakra. Wielkie ksiegi Pana małego [usunięte przez moderatora]. któremu już doktor nie pomoże.O dostepności i jakosci produktów nie wspomnę .Nie polecam nikomu zmarnowany czas i niepotrzebne nerwy dyspozycyjnośc 24/24 wymagana.Takiego [usunięte przez moderatora] to każdy normalnie ominie łukiem! Takie rzeczy pisać! Za dużo f/sf oglądałeś kolego uważaj na nogi bo na głowę...

Clo

HAHA niezły bałagan, jakie normy? czas pracy przestrzegany ale tylko chyba w biurze w Krakowie .Firma krzak jak ktoś pracował w branży to zna. Co do pracy jako PH to porazka Codzienna inwigilacja,PODSŁUCHY w samochodach ludzie !!! masakra. Wielkie ksiegi Pana małego [usunięte przez moderatora] któremu już doktor nie pomoże.O dostepności i jakosci produktów nie wspomnę .Nie polecam nikomu zmarnowany czas i niepotrzebne nerwy dyspozycyjnośc 24/24 wymagana.

Widać kolego jesteś bez robotny pewnie z powodu swojego [usunięte przez moderatora] ogniem,widzisz zamiast pracować wolałeś obsmarowywać swoich współpracowników no niestety wylądowałeś tam gdzie chodzę z rana a nikt za mną nie waży podążać!głęboko Tobie współczuję bękarcie Diamonda!

Firma jest na wysokim poziomie ludzie którzy piszą negatywne opinie nie mają pojęcia i doświadczenia w pracy płace wysokie normy BHPjak i czas pracy ściśle przestrzegany. polecam pełnym sercem :o)

Zostaw opinię o DIAMOND - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DIAMOND