SKALIK Auto Alarm Radio System

Mikołów

Opinie o SKALIK Auto Alarm Radio System

Ciamajda

Nie polecam pani po drugiej stronie lady w sklepie ok . Niemiły koleś błąkający się po warsztacie . Mechanik niemy Ciężko co kolwiek wydusić . Klient oczekujący musi błąkający się po sklepie bądź obok bo z warsztatu wyrzucaju. Niema żadnej poczekalni wyposarzonej w krzesło. Komuną trąci.

M.Leszczuk, Chudów

Ja akurat polecam, raz przez przypadek musialem skorzystac. Sytuacja sprzed 4lat, zona odwozila mnie na lotnisko Matizkiem i wjechala w kaluze (deszcz od rana), zalalo komore silnika i momentalnie pojawila sie kontrolka @elektryki@. Ujechalismy moze 2-3km i zaczely sie wylaczac kolejno radio, dmuchawa, wyskoczyl airbag i w koncu swiatla i juz wiedzialem ze nie mamy ladowania i akurat przejezdzalem obok Skalika. Szybka decyzja, skrecamy zapytac czy maja elektryka na miejscu bo z tym mi sie ta firma od zawsze kojarzyla. Auto zostalo od strzalu na jeden dzien w warsztacie, na lotnisko pojechalismy zastepczym Seicento, zostal zregenerowany alternator(80zl) i gitara gra. Tak to powinno moim zdaniem wygladac, szybko, sprawnie i niedrogo. Polecam, a jutro jade zamowic inst.LPG i tez licze ze pojdzie gladko i bezawaryjnie.

Nick

Zdecydowanie NIE POLECAM! Z powodu wadliwego podpięcia przewodu USB (w dodatku będącego wątpliwej jakości) do radia samochodowego nastąpiła awaria całego systemu audio. Koszt naprawy sprzętu: 400 złotych + pół roku czekania z powodu braku części zamiennych. Dodatkową atrakcją było połamanie plastikowych spinek (dostępnych tylko w ASO) mocujących konsolę środkową do reszty deski rozdzielczej, a pamiątką po tej "fachowej" próbie montażu jest trwałe odkształcenie niektórych elementów deski (deformacja na wskutek złego zamocowania i wysokiej temperatury zewnętrznej w momencie przeprowadzania "naprawy"). Łączne straty oceniam na ponad 600 złotych...

Zostaw opinię o SKALIK Auto Alarm Radio System - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKALIK Auto Alarm Radio System