Se-Ko Serwis Laptopów

Poznań

Opinie o Se-Ko Serwis Laptopów

okam
użytkownik zarejestrowany

Wiesz, może to ,że naprawiaja laptop przez miesiac moze wynikac z tego, ze faktycznie jest coś z nim nie tak. Czasmi czeka sie długo na zamowienie jakis czesci do niego, wiec to troche trwa, a poza tym sprawdza ci go całosciowo i moze przetesyuja.

gość

Tragedia. Przegrzewający się laptop naprawiają przez miesiąc po czym twierdzą że, się nie udało i proponują sprzedać go jako uszkodzony. Komputer zawiozłem do innego serwisu gdzie na drugi dzień był gotowy. Jak się okazało we firmie SE-KO wyciągnięto blaszkę termiczną z pod chłodzenia ale już jej nie zamontowano. Widocznie nie wiedzieli do czego służy !!! NIE POLECAM !!!

AU

Bardzo złe doświadczenia z tym serwisem. Nie kontaktują się z klientem gdy już naprawią sprzęt. Braki części po złożeniu sprzętu. Usługa wykonana nieprawidłowo mimo wielokrotnego naprawiania tego samego. Laptop leży miesiącami w serwisie. Zdecydowanie odradzam.

Klient

Beznadziejny serwis. Niby naprawią sprzęt, ale pojawia się inna usterka. Po złożeniu sprzętu brakuje części - np. napędu. Nie informują, że sprzęt można odebrać. Trudno się z firmą skontaktować. Sprzęt miesiącami naprawiają.

BMS
@Klient 03.05.2014, 12:50

Potwierdzam negatywne doświadczenia. Usterek nie usuwają, a sprzęt wraca z dodatkowymi.

Zostaw opinię o Se-Ko Serwis Laptopów - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Se-Ko Serwis Laptopów