Opinie o Se-Ko Serwis Maciej Marcinkowski w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Se-Ko Serwis Maciej Marcinkowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Se-Ko Serwis Maciej Marcinkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Se-Ko Serwis Maciej Marcinkowski w Poznań

Miska Nowy wpis

Profesjonalna obsługa, serwis pierwsza klasa i cenny najlepsze w Jarocinie. Polecam w 100%

Iza Nowy wpis

Mega profesjonaliści , od lat naprawiają mi Telefony i komputery . Wszystko działa sprawnie i długo . Zakupuje tam tez różne akcesoria jak ładowarki i sprzed komputerowy i dodam ze w niższych cenach niż u konkurencji . Polecam w 200%

Irena Nowy wpis
@Iza

Bardzo Ci dziękuję za opinię na temat usług serwisu laptopów Se-Ko i cieszy mnie, że jesteś zadowolona. Napisałaś, że firma działa sprawnie i ceny nie są wygórowane. A możesz napisać dokładnie, jaka jest cena naprawy komputera?

Szymon Nowy wpis

Miłe i profesjonalne podejście do klienta. Usługa wykonana bardzo dobrze. Najlepszy serwis w Jarocinie ! :)

Sprawnie, tanio, fachowo. Nic więcej nie trzeba dodawać. Jestem bardzo zadowolony. Naprawili mi już kilka sprzętów. Polecam !

Firma Se-Ko Serwis Maciej Marcinkowski poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Irena

Szukam serwisu laptopów i trafiłam przez przypadek na Se-Ko. Powiedzcie, czy długo trzeba czekać na naprawę? Można się umówić telefonicznie? Dzięki.

Przynajmniej odpaliłem tego dziada, jeszcze chodzi

Kross

Tragiczny serwis, naprawa toczy się już 30 dni, tragiczny kontakt, ciągłe zlewanie przez niekompetentnych pracowników, brak możliwości odebrania sprzętu ponoć się składa

okam

Wiesz, może to ,że naprawiaja laptop przez miesiac moze wynikac z tego, ze faktycznie jest coś z nim nie tak. Czasmi czeka sie długo na zamowienie jakis czesci do niego, wiec to troche trwa, a poza tym sprawdza ci go całosciowo i moze przetesyuja.

gość

Tragedia. Przegrzewający się laptop naprawiają przez miesiąc po czym twierdzą że, się nie udało i proponują sprzedać go jako uszkodzony. Komputer zawiozłem do innego serwisu gdzie na drugi dzień był gotowy. Jak się okazało we firmie SE-KO wyciągnięto blaszkę termiczną z pod chłodzenia ale już jej nie zamontowano. Widocznie nie wiedzieli do czego służy !!! NIE POLECAM !!!

AU

Bardzo złe doświadczenia z tym serwisem. Nie kontaktują się z klientem gdy już naprawią sprzęt. Braki części po złożeniu sprzętu. Usługa wykonana nieprawidłowo mimo wielokrotnego naprawiania tego samego. Laptop leży miesiącami w serwisie. Zdecydowanie odradzam.

Klient

Beznadziejny serwis. Niby naprawią sprzęt, ale pojawia się inna usterka. Po złożeniu sprzętu brakuje części - np. napędu. Nie informują, że sprzęt można odebrać. Trudno się z firmą skontaktować. Sprzęt miesiącami naprawiają.

BMS
@Klient

Potwierdzam negatywne doświadczenia. Usterek nie usuwają, a sprzęt wraca z dodatkowymi.

Zostaw merytoryczną opinię o Se-Ko Serwis Maciej Marcinkowski - Poznań

• Jak się pracuje w Se-Ko Serwis Maciej Marcinkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Se-Ko Serwis Maciej Marcinkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Se-Ko Serwis Maciej Marcinkowski?

Se-Ko Serwis Maciej Marcinkowski
3.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Św. Marcin 28
    61-805 Poznań