Kancelaria Radców Prawnych Pawełczyk - Szura

Katowice

Opinie o Kancelaria Radców Prawnych Pawełczyk - Szura

Niga

Pracuję w Kancelarii od ponad 8 lat. Umowa o pracę. Możliwość rozwoju zawodowego. Wynagrodzenie zawsze płacone w terminie. Przyjazny Pracodawca.

Nikon82

Nie mogę się zgodzić z tą opinią. Również wysłałem CV w odpowiedzi na ogłoszenie o pracę jakie Kancelaria zamieściła na portalu pracuj.pl. Poszukiwali Prawnika. Po dwóch rozmowach zostałem zatrudniony na umowę o pracę i od ponad roku jestem stałym pracownikiem. W mojej ocenie stabilny uczciwy Pracodawca.

niko

szukając pracownika na stanowisko specjalisty ds. marketingu, przyjęli mnie do pracy OD ZARAZ po moim zwolnieniu z poprzedniej firmy, zadzwonili aby oświadczyć, że znaleźli kogoś lepszego i ze im bardzo przykro, polecają się na przyszłość, ale współpraca z nimi jest niemożliwa i nieaktualna ! szczerze odradzam aplikowanie na oferty pracy do tej kancelarii, są niepoważni i nie zdają sobie sprawy jak ciężki jest rynek pracy, ale pociesza mnie fakt, że karma wraca:) pozdrawiam!

Zostaw opinię o Kancelaria Radców Prawnych Pawełczyk - Szura - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Radców Prawnych Pawełczyk - Szura