sklep odzieżowy TROLL

Łódź

Opinie o sklep odzieżowy TROLL

Karolina23

Witam serdecznie. Bardzo chętnie podjęłabym pracę w renomowanej firmie,cieszącej się dobrą jakością produktów jaką jest TROLL. Zastanawia mnie jak wysoka jest gratyfikacja? Wykonuję zawód masażystki, który również opiera się na kreatywności, dopasowania pewnych technik i nastawienia do klijenta , miłej aparycji oraz zachęcania do wybrania zabiegu z wykorzystaniem pewnych produktów. Bardzo chciałabym się sprawdzić w innej branży, czyli w handlu...w pracy, kóra podnosi kompetencje i jet uwieńczona umową o pracę. karolina127835@wp.pl

Zostaw opinię o sklep odzieżowy TROLL - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sklep odzieżowy TROLL