Opinie o WITZENMANN OPAVA Spol. S R.O. Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Oddział w Polsce w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy WITZENMANN OPAVA Spol. S R.O. Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Oddział w Polsce. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w WITZENMANN OPAVA Spol. S R.O. Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Oddział w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WITZENMANN OPAVA Spol. S R.O. Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Oddział w Polsce w Warszawa

Rysiu Nowy wpis

Pracownik biurowy z językiem niemieckim ma mieć mailowy i telefoniczny kontakt z klientem. Ale również uzupełniać arkusze Excela. Czy więc faktycznie jest to samo uzupełnianie komórek i wystarczy podstawowa wiedza z obsługi tego programu, czy jednak potrzeba większych umiejętności? Liczę na szybką odpowiedź, bo ogłoszenie jest jeszcze aktywne, a waham się, czy odpowiadać.

Administrator Nowy wpis

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy WITZENMANN OPAVA Spol. S R.O. Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Oddział w Polsce. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

Fajna Nowy wpis

Czy przyjmowane są kobiety do pracy?

Klaudka Nowy wpis

Szkoda, że firma nie ma teraz aktualnych oferta pracy na swojej stronie, no ale za to mają maila do hr, gdzie można wysłać cv i tak, bez żadnej oferty. I ja tu właśnie mam pytanie. Czy ten mail to jest podany pro forma, czy faktycznie ktoś zbiera te cv i potem odzywają się, jak mają jakiś wakat? I czy wiecie, jak firma ma oddziały w innych krajach, to przez polski oddział można dostac się do oddziału w innym kraju?

Maro

Czy firma dobrze prosperuje w 2023r jakie warunki i jakie stawi są w firmie

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Witzenmann Polska Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Były waz

Kierownika to może zwolnili bo każdy wie i było widać że potrafił się spóźniać i sobie dzień wcześniej wypić małe co nieco. Szkoda że zamykają fajna firma była. Pozdrawiam

Notop
@Były waz

Firma zostaje ale wiedzą o tym tylko nieliczni

Japsi
@Notop

Firma witzenmann polska zostaje . Napisz jakieś szczegóły

Kamilos
@Notop

Firma zostaje, ale zamknięta.. Praktycznie już wszyscy pracownicy mają nagraną już nową pracę :) kierownictwo od lutego o tym wiedziało tylko opowiadało bajki o przenosinach o szukaniu nowej hali przez Niemców zwykła ściema żeby tylko wyrobić się z zamówieniami, z tego co słyszałem do Świąt Bożego Narodzenia może firma dociągnie

@Kamilos

Kolego, skąd u ciebie takie wiadomości?. Kumplujesz się z kierownictwem czy co?. Jak takie wiadomości miałeś wcześniej to trzeba było wcześniej dać znać a nie teraz siejesz zamęt. Każdy ma swój rozum i wiedziałby co ma z taką informacją zrobić. A teraz to takie pieprzen....... w bambus. A jeśli jeszcze tu pracujesz to czysta hipokryzja

@Flex

a wiadomo może dlaczego mieliby nie podać takiej informacji wszystkim zatrudnionym? to byłby nie pierwszy raz gdyby coś przemilczeli?

Dudu
@Kamilos

Zamykają i tyle roboty jest na tyle żeby coś znajsć

Izabela
@Dudu

I co z tym zamknięciem? Na stronie internetowej wszystko wygląda jakby zakład funkcjonował normalnie. To jakieś plotki były tylko?

Japsi

To mistrz produkcji nie pracuje już ? Ciekawe czy pociągnie swoich kolegów za sobą

Witam odnośnie do przenosin to żadnych przenosin nie będzie, firma zamyka zakład w Polsce, kierownik produkcji już się zwolnił, następny pracownik złożył wypowiedzenie. Od lutego właściciele i kierownictwo mydlili oczy wszystkim pracownikom że przenosiny zeby być spokojnym bo w okolicach olkusza,jedna wielka ściema żeby pracownicy nie pobrali hurtowo L4. Ogólnie mega żałosne zachowanie że strony właścicieli po przyjmowali ludzi 2 miesiące temu i to jak na zaplecze pracowników tej firmy to hurtowo bodajze 5 osób nic nie mówiąc na temat przenosin, czy likwidacji zakładu, niektórych ludzi kierownik pościągał z innej firmy w której kiedyś pracował specjalnie do tej pracy, również nic nie mówiąc według mnie to poziom przedszkola

Prac

Ale podobno wywalili majstra za niekopentecje

@Prac

Ale tak reasumując to co napisał to faktycznie prawda? Daj znać jeśli coś wiesz

@Prac

Pierd.... z głupio, majster sam się zwolnił, pojechał za granicę hajs robić , a firma tak czy siak to pada, grudzień kończy się wszystko

Dako
@Wąż

Nie słyszałem o tym nigdy że ktoś zwolnił się w ciągu jednego dnia do tego człowiek na wyższym stanowisku jak widać życie zaskakuje po za tym firma zamyka się na koniec roku chociaż każdy ma inną informacje taka typowa dezinformacja jak w polityce więc reasumując jest źle dlatego trzeba jak najszybciej szukać pracy nie dajcie się wykiwać mżonką włączcie mózg ludzie

@Dako

To chyba faktycznie mało słyszałeś, bo nie słyszałeś o czymś takim jak konkretny okres wypowiedzenia. I nie z dnia na dzień. Pozatym "człowiek na wyższym stanowisku" jak sam pisałeś nie ma chyba obowiązku ze wszystkiego się spowiadać, jakie ma plany i ogólnie. Co do terminu zamknięcia firmy, to skąd taka pewność że do końca roku? Czy rozmawiałeś z zarządem w Niemczech ;) ?. Ja myślę, że zamknięcie firmy to nie takie pstryknięcie i na to potrzeba czasu, ale może się myle :). Nie to zebym kogoś bronił bi też nie chcę być wy...any.

@Flex

Nie tylko człowiek na wyższym stanowisku kolego, każdy ma prawo się zwolnić

Niebieskie Dachy

Oo kolego dzięki za, info bo znajomy mi proponował tam pracę ale widzę że grubo fraj. Erskie zachowania, proponuję żeby masowo pracownicy obrali teraz L4 i niech się sami bujają z produkcją, pokażcie tym fałszywym szujom, Panowie w grupie możecie wszystko, sprawdzony patent z Brembo

Hy

Szczególnie Pani nie mowa

Elastyczny

Ale o co ci człowieku chodzi, przecież wszyscy mamy pensje płacone do 10 każdego miesiąca. A może to ty róż zadek i weź sie do roboty, a nie piszesz bzdury i to moze w czasie pracy

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Witzenmann Polska Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

prawdopodobnie firma upada

@pracownik

A skąd takie info ?

@Flex

No skoro pracuje to pewnie z firmy ale z drugiej strony widzę, że Ty też i Ty niczego nie słyszałeś? To jak sytuacja w środku aktualnie wygląda?

@Dorota

narazie spoko, robota cały czas jest , wypłaty płacą, niby OK

Prac

Witam sami kończą normalne w dzisiejszy czasach jest że ludzie zmieniają pracę nie jest to okres (usunięte przez administratora) dochodzą do tego inne czynniki ale o tym pisać nie bende ponieważ ten portal nie powinnien służyć do prania brudów takie sprawy powinno się załatwiać na miejscu rozmowa tylko zapomnieliśmy o tym że tak się da. Największym problemem z którego kierownictwo sobie nie zdaje sprawy to ta pogłoska o przenosinach uświadamiam to dlatego że ludzie boją się stracić pracę w okresie niby do przenosin ma dojść dlatego część osób już podoła kroki szukania pracy może dojść do tego że stanie się tak że nikt nie zostanie a szkoda ponieważ praca jest dobra pracownicy może nie wszyscy są normalne chłopy a kierownictwo jak to kierownictwo raz dobrze raz zile ale z przewagą na dobre pamiętajcie o tym że atmosferę to sobie sami stwarzamy w jakiej pracujemy dlatego staramy się żeby było jak najlepiej

były

a przenosiny to gdzie?

Dorota

No i co z czasem ta pogłoska staje się prawdziwa czy jak?

Wiecie może, czy w Witzenmann Polska Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Japsko

Nie wiem ale na magazyn w 3 sekundy przyjmiemy bo żaden gamoń nie chce pakować paczek

Elastyczny

raczej nie szukają, ale można się zorientować

Aleksander
@Japsko

A coś nie tak jest z tą pracą na magazynie? Zbyt duża presja, za dużo pracy a może jest za ciężka?

@Aleksander

Wydaje mi się że za dużo wagaja względem hali . Na hali kto robi ten robi a magazyn zad...a cały czas .

@Japsko

a wiesz czy zarobki na hali i magazynie takie same? czy gdzieś są wyższe i ogólnie lepsza sytuacja?

@Karolina

Różnie na hali większe niż na magazynie ale Olkusz nigdy nie miał super stawek . Lepiej uderzać w stronę Dąbrowy chyba że Kraków ale to już daleko jeśli jesteś z olk

Najlepszy jest brygadzista czy to mistrz człowiek ktory nie szanuje pracownikow oprocz swoich czyli tych z certusa a z reszta by nie gadal zero przekazu informacji i udaje najmądrzejszego a czasami prostych rzeczy nie umie zrobic. Gosciu ktory nie umial zarzadzac w certusie 2 osobami a tutaj musi ok 8 z czego szanuje tylko 3 swoich. Pozdro

Solnik

I tak do dzisiaj :)

Były pracownik olkusz

Praca monotonna, kiepskie zarobki, chyba że spawacz to jest trochę lepiej. Szef bardzo wporzadku, kierownik nie znający się na tym co robi patrzy tylko żeby dokręcić śrubę . Ma tak zwanych swoich których ponoc szanuje. Resztę pracowników ma porostu gdzieś jak nie pasuje to tam są drzwi . Ktoś powinien przejść piecze i zarządzać tam twarda ręką rzeźby wszyscy byli traktowani dobrze i traktowani tak samo ogólnie mogę polecić firmę jeśli komuś nie zależy na rozwoju zawodowym.

Magdalena
@Były pracownik olkusz

To jaka jest różnica zarobkowa spawacza od pracowników z kiepskimi zarobkami? :)

Były pracownik olk
@Magdalena

Obstawiam że moze to być różnica nawet do 1000 złoty . Nie chcę przesadzać ale młode chłopaki dostawały na start 2,5 a spawacE 3,5 wiadomo po 3 miesiąca dostawali 2,8 3,0 . Mam nadzieję że z nowym rokiem się to zmieni i zarobki wzrosną

Łukasz
@Były pracownik olk

Ja też mam taką nadzieję bo chciałem się przyjąć do roboty a jako nowy nie chce mieć tak dużo niższej stawki. Po okresie próbnym sami podwyższają czy trzeba się prosić?

Olk
@Łukasz

Osobiście robiłem bardzo długo na tej stawce podstawowej . Ale do każdego podchodzą indywidualnie

Sławomir
@Olk

Do każdego podchodzą indywidualnie, ale jakiś średni czas pracy na tej stawce podstawowej musi być. Jaki jest ten średni czas? Podobnie jak Łukasz chciałem aplikować, ale nie uśmiecha mi się pracować przykładowo przez rok na tej podstawowej stawce.

Olk
@Sławomir

Oczywiście okres próbny , i podwyżka na umowę na stałe bądź 12 miesięcy . Jak okaże się że jesteś dobry znowu podwyzka . Wpadasz na dobre pomysły znowu . Pan szefu powinien nagradzać za pozytywy, i za normy które są zalecane też powinny być chociażby premie . O takich rzeczach powinni decydować kierownik z prezesem wspólnie na podstawie kart które zawsze były niewypalniane na stanowiskach ;)

Dodawajcie komentarze odnośnie firmy Witzenmann Polska Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa! Zastanawiamy się jak jest u nich z pracą.

Były

O (usunięte przez administratora) burza w zakładzie robi 10 osób a tyle wpisów jak na kopalni niepasuje to czemu nie zmienicie pracy że kolesiostwo tak zawrze było i bendzie że zarządzać nie wie jak co to kogo obchodzi a najlepsze jest to że ci koledzy (usunięte przez administratora) obrobić Umią dobrze jak NKWD

Nkwd
@Były

Nie pasuje zmieniam proste i logiczne. Ale każdy ma prawo swoją opinię powiedzieć jak boi się w twarz to zawsze taki portali pomoże. Każdy jest inny ale co do ludzi z rejestracją KOL szkoda słów

@Były

Większość opinie i tak piszą osoby które już nie pracują albo za chwilę to zrobią .

Łukasz
@Były

Kolesiostwo jest prawie wszędzie i trudno się ustrzec przed takimi praktykami. Tu też załatwia się wszystko po znajomości? Do roboty żeby się dostać też trzeba mieć plecy?

Wąż

Pytanko mam, polecacie firmę czy lepiej jej unikać? Słyszałem żeby uważać na magazyniera, ma podobno k*ja wsadzonego i właśnie nie wiem o co chodzi?

Woz
@Wąż

Co macie do magazyniera normalny pracuje czasami na kogoś doniesie w oczy nie spojrzy a że podobają mu się męskie upcie to jego sprawa

Arbuz
@Wąż

Dajcie spokój, magazynier dobry gość.

Pan Golonka
@Wąż

Po prostu magazynier jest dzieckiem szczęścia

Pan smalec
@Wąż

Każdy wykonuje swoje obowiązki jak najlepiej potrafi . Ktoś donosi ktoś nie donosi ktoś spawa ktoś nie spawa ktoś sprząta ktoś nie sprząta ktoś lutuje ktoś nie lutuje itd.

Jolanta
@Pan smalec

No jak nie robi, to nie wykonuje haha, ale nie chcę się tutaj czepiać słówek ;) A jak ktoś się stara tak jak mówisz, to chociaż docenią człowieka?

Pan smalec
@Jolanta

Każdy sam się dogaduje o pieniążki ... Ale kokosow na podwyżce nie widzę 100 200 zł max .pozdrawiam

Łucja

Cześć, na stronie internetowej przeczytałam, że obecnie firma nie dysponuje wakatami :( W związku z tym chciałabym zapytać - co jaki czas jest otwierana rekrutacja w Witzenmannie? Jak z rotacją pracowników? Może wiecie kiedy spodziewać się jakichś naborów i na jakie stanowisko?

Niby chwasty wyrwali z, firmy to widzę że teraz na internetach prubują coś zdziałać

Wąż

Chwasty to teraz wróciły do roboty

Hihihi

Próbują ty analfabeto

Xyz
@Hihihi

Analfabeta to człowiek nie umiejący czytać i pisać,nieuku

Dobra inaczej bo widzę że co poniektórzy pewnych rzeczy nie łapią . Zdajecie sobie sprawę czym grozi wdychanie oparów ze spawania nierdzewki tu już nie chodzi o chińskie przyłącza , gdzie zaznaczę wyciągi nie działają wcale w tym miejscu , używasz wiatraków do rozdmuchania oczywiście na całą halę . Ma to w (usunięte przez administratora) że łeb puchnie od smrodu bo od przeszło roku mówi że się zrobi i będzie dobrze . Ale nie przejmujcie się po jakimś czasie się przyzwyczaicie . A Niemcy się cieszą bo kasa zaoszczędzona , szkoda tylko że u nich by to nie przeszło . A ten swój chłop o którym tak piszecie to słów kilka , dwulicowy i nie mający za grosz honoru facet nie zna takiego pojęcia jak honor .

@123

To niestety prawda, też się o tym przekonałem na własnej skórze, cytat poniżej: "A ten swój chłop o którym tak piszecie to słów kilka , dwulicowy i nie mający za grosz honoru facet nie zna takiego pojęcia jak honor".

Asd
@123

Pisze osoba która spawala tylko godzinę bo sobie nie poradziła z prostymi zadaniami .

@Asd

A ciekawe jak ty spawasz

waldi

Pracowałem kiedyś w tej firmie, jeżeli chodzi o płace szukają najtańszych pracowników. Kadra kierownicza czyli właściciel określenie dwulicowy to komplement.

@waldi

wracając do pana kierownika, pseudo właściciela, to bardzo lubi innych wychowywać. Tylko dlaczego nie zacznie od siebie?

Pomocny Komentarz

W przeciągu miesiąca odeszło dwóch spawaczy w tym jeden który pracował od kilku lat i powiedział że już ma dość bo firma przeszła metamorfozę na dużo gorsze warunki , łącznie czterech pracowników z dziesięcioosobowej ekipy a to jeszcze nie koniec . Socjalu brak . Zapomnijcie że będziecie tylko spawać . Mało tego przyjdzie kierownik kłamczuch odmierzy wam czas stoperem przeliczy normę i powie że z taką ilością to nie zarobimy a z wyliczeń wychodzi mu dużo więcej . Wieczne gadanie że firma nie ma kasy , że jest ciężko , że się rozwijają bla bla bla . Kierownik jak mu jesteś potrzebny to do (usunięte przez administratora) wejdzie , ale nie przejmuj się dopóki nie będzie miał na ciebie kogoś to będziesz mu potrzebny poklepie cię po plecach i się uśmiechnie . Ze Słowacji przeniesiono produkcję , gdzie Słowak obsługiwał dwa automaty spawalnicze w Polsce już będziesz musiał stać przy trzech , czterech i wdychał (usunięte przez administratora) bo wyciągi to jakieś samoróbki które w ogóle nic nie wyciągają smród niesamowity bo spawasz chińskie przyłącza , więc będziesz się ratować wiatrakami by rozdmuchać (usunięte przez administratora) , a to nie będzie jedyne twoje zajęcie . Ale nie przejmuj się bo panują warunki laboratoryjne w opinii przełożonego . Kilka lat wstecz odeszła cała ekipa do konkurencji .

Administrator123
@Pomocny Komentarz

Warunki laboratoryjne ? Czy rzeczywiście warunki panujące w firmie są złe ?

@Pomocny Komentarz

Dokładnie opisałeś tą firmę

Zostaw merytoryczną opinię o WITZENMANN OPAVA Spol. S R.O. Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Oddział w Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w WITZENMANN OPAVA Spol. S R.O. Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy WITZENMANN OPAVA Spol. S R.O. Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WITZENMANN OPAVA Spol. S R.O. Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Oddział w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Poezji 12 lok. 2
    04-994 Warszawa