Bellinda Polska

Łódź

Opinie o Bellinda Polska

Julita
użytkownik zarejestrowany

@Weselea mógłbyś/ mogłabyś powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Na jakie warunki zatrudnienia oraz możliwości rozwoju mogą liczyć nowo zatrudnieni pracownicy? Na pewno pomocna będzie również informacja o tym, w jaki system pracy działa w Bellinda Polska oraz czy jest możliwość zatrudnienia na niepełny etat.

Wesele
użytkownik zarejestrowany

Mam nadzieje, że firma się rozwija kazdego dnia w coraz lepszy sposób, bardzo szanuję jeśli tak się dzieje, bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nowy dzień, ale chociaz umowy dają jakąś taką pwność na dłużej

ania

Ja pracowałam w tej fimie:) Ogólnie polecam bardzo miła atmosfera pracy, zarobki ok. a przede wszystkim nie ma żadnego mobbingu i ludzie są traktowani w porządku

qq

Niestety "Gaża", jeśli się nie przykładałaś do pracy to nie licz na to że wszystko będziesz miała podane na tacy.. Wychodzę z założenia że jak komuś nie pasuję, to ma drzwi otwarte i nikt takiej osoby nie widzi w zespole. Tak samo jest z zarobkami, jak są dla kogoś za niskie to trzeba iść do innej firmy, tam na pewno będą bajońskie sumy.. Atmosfera bardzo miła, koleżeńska.

Zostaw opinię o Bellinda Polska - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bellinda Polska