Opinie o Work Support w Veenendaal

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Work Support. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Work Support na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Support w Veenendaal

Ziomski

Work Support zmieniła teraz nazwę na Flexcraft. Ja jeszcze wyjechałem 1. raz do pracy jak była pod nazwą Work Support. Ale nic się nie zmieniło, warunki takie same. Już 3. raz podejmuję przez nich prace i jestem happy. Pracuję w logistyce. Trochę na wozku i przy zbieraniu zamówień. W porównaniu z innymi Uitzenberau dają radę i lepiej wypadają z kasą, zakwaterunkiem i ilością godzin. Koordynatorzy różni, rekruterzy mega.

paula18

Witam jade w Srode do Holandi do pracy powiedzcie czy warto sie zatrudnic w Iflexs ? Czy tez musieliscie robic skan dowodu osobistego ?

Białe
@paula18

Zależy gdzie idziesz do pracy, ja osobiście pracowałam prawie rok przez worka na Vionie w scherpenzeel i było super niestety mam pauzę bo skończyłam 23 lata :( pracowałam ciągle na zmianę popołudniową 5 dni w tyg po jakieś 10-12 godz oczywiście stawka była satysfakcjonujaca bo tyg wychodziły przy takich godzinach jakieś 410 euro na rękę więc dla mnie super i nie musisz czekać na SMS z jakimś pie*dolonym planingiem czy masz iść do pracy czy nie tak jak jest to w innych agencjach. Tam ludzie też pracowali przez iflex i nie narzekali na ta polską umowę. Także polecam ! Oczywiście znajdą się osoby które będą hejtowac pracę tam ale uwierz że to jakieś nieroby bo jeżeli chcesz zarobić to niestety trzeba pracować no w końcu zarabiam w euro więc odczuwa się to trochę inaczej niż w polskich złotych xD

Lobbysta
@paula18

I co wyjechałaś? Gdzie pracujesz i gdzie mieszkasz w jakich miastach i w jakim zakładzie? Dodatkowo czy już poszłaś do pracy ?

@Białe

A na jakich czepkach pracowałaś? Ja też tam jestem :)

Białe

Na białych :) u Adama na zmianie. Fajnie było i czekam do maja aby wrócić ;) Pozdrawiam !

Marian 1969

Firma jest ok płacą na czas koło 500 jurków przy miesie POLECAM WSZYSTKIM

na miesiac

@Marian 1969

Wiatm . Wszystkim zinteresowanym Nie polecam tej firmy . A naprawde jest tak - kasa okolo 250 +- -zakwaterowanie Hotele 5 gwiazd sie kryja -pryiorytetem jest kabel ( o tym wszystkim naswietla Pan Maciek ) stary milicjant -to co mowia w Polsce wszystko Pieknie , dopiero po dotarciu do biura Zaczyna sie -masz wziasc wszystko nawet patelnie i kase na okolo 3 tyg Wiec powiem wam tak jak ktos ma ciezko w domu rozumiem nie wszystkim sie przelewa ale prawde mowiac szkoda zdrowia i kasy na to wszystko , chyba ze palimy Zioklo pijemy piwko to da sie wracac z pracy miec likendy wolne i wyjebane

kaannn

Może po Polsku?

Krzysztof

Witam, Po przepracowaniu z w/w agencją, na szczęście bardzo krótkiego okresu, STANOWCZO ODRADZAM!!! Niekompetentna i nieodpowiedzialna koordynatorka, problemy ze wszystkim np. zmiana pokoju, zdanie roweru za który pobierają opłaty etc., nie reagowanie na sytuacje w firmie usługo biorcy (nie właściwe traktowanie pracowników), opieszałość w kontakcie z pracownikami, nie pojawianie się w firmie w "kłopotliwych" momentach. Bardzo wysokie opłaty za wszystko, przy relatywnie niskich zarobkach. Mieszkanie, rower do dojazdu, kaucje itp. Problem z rozliczeniem po zakończeniu pracy. Pomimo załatwienia wszelkich formalności z mojej strony, oczywiście za potwierdzeniem pisemnym, firma oskarża mnie o nie dotrzymanie warunków wypowiedzenia, o kradzież klucza do szafki, karty dostępu do firmy itp. Co za tym idzie, oczywiście potrącają za to wszystko pieniądze. Uważajcie!!! Za blisko 3 tygodnie pracy dostałem w sumie od firmy ok 84 euro. Dla zainteresowanych mogę przedstawić dokumenty typu umowy i paski wypłat. Więcej informacji mogę udzielić mailowo: krzysiorb2@wp.pl Ostrzegam i pozdrawiam. Krzysztof

Magazynier

Rekrutacja telefoniczna niestety przez agencje o innej nazwie, do czasu przyjazdu myslalem, ze pracuje pod agencja ktora wysylala mi maile i kontaktowala sie telefonicznie. Wiec, przebieg rekrutacji okolo 3 razy po 5/10 minut telefonicznie, formalnosci droga elektroniczna: - Przedstawienie oferty - Przedstawienie warunkow (niestety nie w 100% prawdziwych) - Wywiad na temat poprzednich prac, umiejetnosci, kursow, znajomosci jezyka - Przeslanie danych osobowych droga mailowa - Potwierdzenie checi pracy - Ustalenie prawdopodobnego terminu przyjazdu

monjak

Pracowałam przez to biuro miesiąc. Warunki zakwaterowanie bardzo dobre, w pokojach pełne wyposażenie. Praca przy mięsie, fajna stawka, tylko problem z godzinami. Jednak przy dobrych godzinach tygodniówka wahała się od 300 do 400 euro. Problemów z wypłatą nie miałam, kontakt z koordynatorem tylko sms-owo, ale nigdy nic nadzwyczajnego się nie działo. Proszę wziąć pod uwagę, że to tylko moja, subiektywna ocena :)

anonimowy uczciwy prawdomówca

żenada na kołach... 100% nie polecam pani agnieszka oraz cały work support to dno.. dają na umowie ponad 7 euro z czego kroją i wychodzi nie całe 4 i tygodniowe przelewy na konto to tyle ż ledwo na zycie wystarcza ... żal.... wypłaty w granicach 120-160 euro ... teraz wlasne dostałem przelew 20 euro.. nie polecam i odradzam młodym którzy chcą zarobic... oni atrudniają młodych tylko na numer sofi bo z tego kabonę trzepią ... po miesiącu mówią że na drugi dzian masz opuscic mieszkanie ... porażka jakas ... a na temat pani agnieszki sie nie wypowiadam ... nie ma sensu poprostu... dobrze sie zastanówcie zanim zaczniecie współpracę i radze miec jakies zaplecze finansowe bo moze byc rozczarowanie ;)

Scherpenzeel

Obecnie pracujący mieszkasz na hotelu w Ede?

do wzięcia

Warunki w porownaniu z inymi agencjami holenderskim znośne. Żadnych opóżnien nie mam jakoś w wypłatach. Koordynator mówi szybko i na temat, wiele nie dopytywałem. Agencja rekrutująca mnie ok, rekruterka kompetentna i ładna :)... :) Praca w miarę Trochę chłodno ale to było mi powiedziane przez rekruter na rozmowie. Tempo szybkie. Moich dwóch kumpli tu też zagrzało miejsce po różnych innych holenderskich agencyjkach, gdzie ich oszukano. Work Support da się nawet lubić

Obecnie pracujący

To jest jakaś kpina ta firma. Ściągają ludzi do pracy, obiecują pracę na magazynie przy komputerach na wózkach widłowych a gdy jesteś na miejscu dowiadujemy się ze pracujemy na ubojni... Pokoje w "komfortowym" hotelu to też kpina.. Umeblowane czyste schludne.. Mam wrażenie że mieszkam w jakiejś przechowalni dla bezdomnych.. Po zgłoszeniu nieprawidłowości półki koordynator nie wiedział że tak będzie i udaje głupka. Człowiek przyjeżdża chce zarobić pieniądze bo nawet na powrót nie ma ale co tam.. Siedzimy właśnie w tej ubojni bo kazali przyjechać na 4 rano.. Odbić się nie można, szafek na przechowanie rzeczy brak.. To jest kpina. Zdjęcia i nagrania z rozmów z koordynatorem mam więc zajmę się tym bo ja tak na pewno tego nie zostawię..

Aga

jak jest u nic z zaświadczeniem o niekaralności? wymagają?

Refurbisher

No to ciekawe życie prowadzi koordynator Agnieszka ale w sumie nie dziwi mnie to ,tylko potwierdza jej zachowanie,niewlasciwe traktowanie innych,brak skrupułów,ładny przykład amfa haha śmieszne to wszystko,pewnie jeszcze z pracownikami korzysta z niej.Rozmowy z nią krótkie żeby tylko zbyć człowieka i mieć go przysłowiowo z głowy,a ktoś tu piszę że wypłaty mu się zgadzają haha zobaczymy jak długo,kiedy ta agencja zaczęła współpracować z firmą elektroniczną kolejki na przerwach w sprawie wyjaśnienia salarisów były mega długie.Kolega dostawał notorycznie o kilkadziesiąt euro mniej w każdym rozliczeniu tygodniowym.A poza tym co zobaczycie jak będzie wyglądać sytuacja gdy przyjdzie się rozliczyć z podatku będziecie dopłacać sporo urzędowi w Nl dzięki tej świetnej agencji i pani Agnieszce .Nie polecam ....

avatar

Pracuje też w elektronice w Leiden i wypłacają mi pieniądze normalnie na konto. Opóznień nie ma. Praca nawet dość przyjemna i co mi pasuje że w moim wyuczonym zawodzie. Kasa się zgadza. Pracuje tu tez mój kolega , dłużej o kilka miesięcy jak ja. Zostaje tu już

Jan
@avatar

Jestem muzykiem,ale szukam pracy jako IT technical support, czy mógłbyś mi polecić jakieś sprawdzone miejsce? dziękuję Jan

kokon

Nie polecam...problemy z salarisami,niezrozumiały system wypłacania tygodniówek i liczenia godzin.Obecnie mam problemy z wyliczeniem dla mnie zwrotu podatku. Nie dość,że na miejścu cie ojebi* to jeszcze potem doplacaj do podatku,żenada....

Nl

Ja tam sie nie wybieram. Byłem juz raz z worka i było ok, jesli chodzi o prace i wyplate. A ludzie jak to ludzie, rożni. Wiekszośc tak jak napisałeś Mieszkałem w Ede

Nl

A gdzie pracowaleś i na jakim hotelu?

Życzliwy
@Nl

W Leiderdorp mieścił się hotel jak i do tej pory zapewne tam jest,a praca w firmie informatycznej Infotheek ,zapewne piszemy o tej samej pracy i miejscu w którym masz mieszkać....

nowy

Witam. Dostałem Oferte aby pracować przy elektronice w Leiden a mieszkać na hotelu w leiderdorp. Może ktoś z Was tam pracował? I może Ktoś coś wie o tym hotelu, jacy są ludzie itp. Czekam na odpowiedzi Dzięki i Pozdrawiam

Życzliwy
@nowy

Jeśli chcesz współpracować z wiarygodną agencją to poważnie się zastanów ,Work Support nie należy do tych na pewno.. Pracowałem tam parę miesięcy i mieszkałem w tym hotelu ,ludzie którzy tam pracują i mieszkają to w większości ludzie z nieciekawą przeszłością,zbiry jakieś ...:/ Dotyczy to zarówno dziewczyn jak i chłopaków,ktorzy są zawistni i mają pretensje nie wiadomo o co...Koordynator bezwzględna i nie nadająca się na to stanowisko,rzadko można było ją spotkać i móc o cokolwiek zapytać,wypłaty bywały często opóźnione,niezgadzały się,a nawet bywało i tak że o salarisy trzabylo się dosłownie prosić,nie polecam !!

doświadczony
@Życzliwy

Pierdolisz smutki!!!Jesteś po prostu nieudacznikiem/cą:)

s
@nowy

Robilem w lejda w leiderdorp salar 245 bez zmian hotel 2 osoby duzo mlodziezy fajnie;)

mateusz

Witam. W piątek podpisuje umowę z iflexs w Veenendalu. Mam pracować na vomarze w alkmaar. Po tym co tu właśnie przeczytałem zacząłem się wahać. Proszę o informację na temat zamieszkania w tamtej okolicy, jak z dojazdem no i co z tymi wyplatami. Pozdrawiam

hehehehhee
@mateusz

kiedys pracowalam w work support mieszkalam w alkmaar pracowalam w vomarze pajna praca spoko wszystko kordynatorzy tez fajni lecz najgorsza to Agnieszka pracodawcy smieli sie z niej ze kaleczy holenderski ...a pare razy to widzialam ja nacpana jak chlopaki ja do domu odwozili wiecie jak wygladala masakra a teraz na jaki stopien sie wybila bo kiedys byla kordyatorem i wciagala amfe

@hehehehhee

czy mogę prosić o adres mailowy tej całej pani Agnieszki?

kit

ta agencja a tym bardziej koordynator (usunięte przez administratora) to pomyłka,brak szacunku ,przedmiotowe traktowanie,chamstwo i znieczulica,nie polecam!!!!

gosc
@kit

dostalem oferte jako orderpiker ktos cos ???

Osama

Witam ! jesli chodzi o worka to totalny syf i imbecyle oszuści,pracowałem na oponach typowy obóz pracy i tepe naćpane polaki ,kordynatorzy cwele w dupie mają,typowa firma dla ćpunó!!

Czy ktoś jest zainteresowany wyjazdem do Holandii po nowym roku. Na dłuższy czas? Raz już byłem i być może wróce Jestem pracowity, uczciwy i rzetelny, bez nałogów. Takiej też osoby bym szukał. Dlaczego? Byłem, widziałem kto tam jest na kogo można trafić w pokoju. Mam 22 lata. pozdrawiam

sabina

Ja mam zamiar jechać za dwa dni na 2 3 msc i mam być na produkcji kanapek. Czy wiesz coś o tej firmie jakie traktowanie?Flexcraft European Work Support

Shock
@sabina

Jeśli to ma być praca w Harderwijku to tam jest teraz mało godzin! Niezarobisz! Już przed świetami tam ludzi zwalniali.

@sabina

O samym zakładzie nie wiem nic, o agencji. To nie mam z nimi problemów. Pracuje normalnie, mam prace w miare stałą, Mieszkanie prywatne. Pieniadze na czas. Do mnie na zakład teraz sporo osób przyjeżdża, więc i Ciebie mogą tu przenieść. Bo wiem że przenoszą.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Support - Veenendaal

• Jak się pracuje w Work Support?

Zobacz opinie na temat firmy Work Support tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Support?

Kandydaci do pracy w Work Support napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Support
2.7/5 Na podstawie 321 ocen.

Work Support