Netwerk VSP

Meppel

Opinie o Netwerk VSP

markow

Pracowałem w drukarni w meppel jest spoko chętnie bym wrócil

into

no właśnie wszystko zależy od nazwy stanowiska, ciężko powiedzieć, ale stanowiska np. typowo IT to podobno zarabiają tak nawet do 4000 zł miesięcznie, więc musicie przyznać, że niezłe kwoty wpadają do portfeli

wredota:)

Witam pracowalam w Eindhoven prawie 3lata praca rewelacja,ludzie ok,koordynatorzy rewelacja jestes w stosunku do nich w porządku to oni tez.dla mnie bomba zarobki srednie ale i tak o wiele lepiej niz w Polsce

Mlody

Pracowalem tam dwa lata.Fajna praca.Czasem ludzie denerwuja jak sa nowi i musisz robic za nich,ale wiadome kazdy zawsze jest nowy:)Dostac sie mozesz przez 2 biura: -Ranstad ktory operuje na VSP Berkel i VSP Westzaan -In Person ktory operuje na VSP Eindhoven Jak by ktos wiedział czy sa przyjecia to pisac!

corda

jak się można tam dostać/ przez jakie biuro

yoman

pracuje tam od niedawna. praca jest (usunięte przez moderatora). nie jest ciężko. ludzi są w porządku. Nie mam nic do zarzucenia narazie :)

Zostaw opinię o Netwerk VSP - Meppel

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netwerk VSP