Systemy

Wrocław

Opinie o Systemy

krajanka_60

Stanowczo odradzam, pełen nieprofesjonalizm, ale profesjonalne zbywanie pracownika kiedy jest termin wypłat, które są ale z opóźnieniem i w postaci zaliczki.....tzw. \"zaliczki do pensji\" a całość dodaje się do długów z poprzednich miesięcy. Współpracują z firmami - biurami architektonicznymi, które nie wypłacają pieniędzy także szefostwo usprawiedliwia się brakiem pieniędzy od inwestorów lub od dłużników. Praca dobra dla WOLONTARIUSZY :) lub za miły uścisk ręki i dziękuję od pracodawcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Słowa kojarzące się z Systemy (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Systemy: Najbardziej nie podobało mi się w Systemy:

Zostaw opinię o Systemy - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Systemy