Pizzeria pod Kredensem

Szubin

Opinie o Pizzeria pod Kredensem

krysia

Szukam czegoś na wakacje, jestem z okolicznej wioski i nie bardzo mam jak pojechać tam teraz i pytać czy mają wolny wakat. Dajcie znać jeśli ktoś coś wie, oszczędzicie mi fatygi :)

Pracowałam w Pizzerii Pod Kredensem. Atmosfera w pracy w porządku, szef jak każdy raz masz lepszy dzień, raz gorszy ale uczciwy w stosunku do pracownika i docenia zaangażowanie w pracy. Reszta ekipy bezbłędna i pomocna na starcie. Jeśli szukacie pracy w fajnym lokalu z całkiem fajnymi zarobkami to próbujcie lokal się rozwija i ciągle poszukuje zespołu.

majsel

za każdym razem gdy dostaję zamówione żarcie coś jest nie tak z rachunkiem. naprawdę ktoś, kto tam liczy ma problemy z programem 2 klasy podstawowej!!!! chociaż żarcie dobre, to już 3 raz kiedy muszę się upominać o zwrot źle policzonych pieniędzy! 5+ za jedzenie. 1 za liczenie.

Zostaw opinię o Pizzeria pod Kredensem - Szubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pizzeria pod Kredensem