eksim

Lublin

Opinie o eksim

Krokodyl

Sądzicie, że taki układ psuje opinie o firmie?

Jan

Jeśli chodzi o lublin to chwilowo nie ma ogłoszeń, ale te mają się wkrótce pojawić, nie wiem do końca kiedy, ale coś o sezonie zimowym słyszałem, nie wiem czy się już zaczął czy jeszcze nie, jak się pojawią jakieś ogłoszenia to ja natychmiast powiem.

Zenek

W tej firmie nigdy nie będzie dobrze, gdyż panowie -pseudopracodawcy nie uznają zasady, że to pracownicy budują firmę a nie szefowie. Nie stawiają na rozwój pracownika, zero szkoleń. Za to nic nie wnoszące pogadanki-monologi szefa owszem. I te ciągłe sprzeczne decyzje... Ja tam pracowałem g...no zarabiałem, a natyrać się trzeba było. Dziś wspominam ten czas jako dobrą szkołę życia jak omijać takie "buraczane" firmy.

janusz

Byłem tam zatrudniony przez dwa lata jako handlowiec regionalny. Miałem służbowy samochód, laptopa, komórkę i pobory ok. 8 tys miesięcznie. Brakowało tylko wzrostu sprzedaży w moim regionie. Rozwiedli się ze mną bardzo grzecznie. Dużo tam nauczyłem się. Teraz mam własny biznes w tej samej branży i kupuję od nich towary. Szkoda tylko, że muszę teraz płacić ja.

Marcin

Dobra atmosfera w pracy, szefowie wymagający i kontrolujący ale bez przesady - da się z nimi dogadać. Można się rozwinąć i poznać ciekawą branżę

Współpracownik

Piękne produkty, przyjemna branża. Gorąco polecam

Jak się całymi dniami siedzi w domu i nie wyrabia minimalnych planów sprzedażowych to nie ma co się dziwić że nie jest "kolorowo". W tej firmie po roku kończy się okres próbny i wtedy sam pracownik odpowiada za swoje wyniki a jeżeli ich nie ma to nikt rozsądny takiego pracownika nie trzymałby w nieskończoność.

Nieustraszony

Zgadzam się absolutnie z powyższymi opiniami , obsługa klienta dramatyczna poziom obsługi oraz znajomości materiału poniżej jakichkolwiek norm DRAMAT !!!.Poszanowanie własnych pracowników przez tych panów pseudo pracodawców tragiczne.A tak w ogóle to się dziwie , że jeszcze ta firma istnieje z takim brakiem szacunku do życia i ludzi.Przestroga dla WSZYSTKICH niedoszłych którzy chcieli by się otrzeć o tą firmę , OMIJAJCIE JĄ SZEROKIM ŁUKIEM.

Życzliwy

Tam się nigdy nic nie zmienia. Już wkrótce uraczę Państwa szczegółowym opisem dlaczego należy wystrzegać się pracy dla tej firmy( usunięte przez administratora )

kazio

widzę ostatni wpis 5 lat temu, nic się nie zmieniło chamstwo, buractwo, etc, na reklamację po zakupie nie liczcie, a jeżeli ktoś by chciał tam podjąć pracę omijajcie to z bardzo daleka

Hubert

Chamstwo, buractwo,(usunięte przez administratora) To nie tak, że nie polecam ja po prostu nie życze nikomu

Zostaw opinię o eksim - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eksim