ONYX INTERNATIONAL

Toruń

Opinie o ONYX INTERNATIONAL

Edyta

@Roman chciałbyś więcej powiedzieć na temat pracy w ONYX INTERNATIONAL? Czy odradzasz tylko ze względu na pracowników? A jak ocenisz samego pracodawcę? Myślę, że te informacje przydadzą wszystkim pracą.

Roman

Maja swoją ekipe i sie nie przedostaniesz . Marne pieniadze, marne perspektywy a na poczatku traktuja jak rowny sobie. Odradzam...

tricky

Zdecydowanie Nie

CVZ

Zdecydowane NIE dla tej firmy. Pracowałam swojego czasu i widziałam co się dzieję. Niby wielkie koleżeństwo na początku a później obgadywanie za plecami aby zaniżyć samoocenę....Produkty na tak, praca nawet dla wroga na nie !!!

List
@CVZ 26.11.2016 11:59

Potwierdzam

235gfd

glownie to teraz wszystkie firmy przeciez oferuja swoje uslugi w internecie tzn. ze produkty sa dostepne on line..i tez oferty sie pojawiaja tam prawda?

Jurek uxl zdrowie

Nie zrozumiales wypowiedzi bazyla. Branża nie idzie wiec nie ma to nic wspólnego z tym gdzie sie oferują. Pomijam juz fakt ze w dzisiejszych czasach kazda firma oferuje swoje usługi/produkty na rozne sposoby, w tym tez internet. Także kolego nie wiem czy ty sie urwales z gruszki czy pietruszki wiec lepiej zajmij sie klockami niz opiniami w internecie. Dziękuję za uwagę

OnyxToruń

Praca w tej śmiesznej firmie to zdecydowanie porażka. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują gruszki na wierzbie,(usunięte przez administratora)Pracujesz jako "Specjalista" za najniższą krajową. Co kilka miesięcy następuje wymiana całej kadry pracowniczej, albo ludzie sami się zwalniają,(usunięte przez administratora)

xxx

z dala

Zostaw opinię o ONYX INTERNATIONAL - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ONYX INTERNATIONAL