Dachsystem Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Dachsystem Sp. z o.o.

Joanna

@Jagoda a Ty pracujesz w Dachsystem lub jesteś klientem? Jesteś zadowolona z tej firmy? Wiesz czy coś się zmieniło od czasu komentarzy z 2012 roku? Już nie ma niezadowolonych klientów?

Jagoda

Jak to padła @maszt istnieje, ma swoją stronę internetową i do tego konto na krs-ie więc wątpię w to co piszesz

Niezadowlony

Szukam wszystkich poszkodowanych przez firmę Marvel dachsystem z Dzierżoniowa - od marca nie mogę doprosić się dostarczenia materiału za który zapłaciliśmy jeszcze w marcu! Porażka 502220565

Eryk

Firma dachsystem to spółka (usunięte przez moderatora), jeśli ktoś chce stracić piniądze i czas w sądach to niech kupuje w tej firemce. Oddziały we Wrocławiu i Wojkowicach juz padły teraz upadłość ogłosi reszta

Również byłem ofiarą dachsystemu nie polecam firmy nikomu

(usunięte przez moderatora)!!nie polecam tej firmy

Wszystkim naprawdę zainteresowanym ( zapytanie na mail dachsystem@dachsystem.pl ) udzielę odpowiedzi uargumentowanej na temat zamieszczonych powyżej oszczerstw wraz ze wskazaniem kto i dlaczego takie rzeczy wypisuje. Zarząd Dachsystem sp zoo

Dachsystem Sp.zo.o. we Wrocławiu jest to ta sama firma co MARVEL P.H.U.Dach System (usunięte przez moderatora). Wpłaciłem pieniądze na dachówkę w Dzierżoniowie.Dachówki nigdy nie dostałem.Sprawa trafiła do sądu.Ciągła się dwa lata.Musiałem udowodnić,że towaru nie pobrałem.Gdzie nie było podpisanej w-z ani faktury.JEDNYM SŁOWEM POLECAM WSZYSTKICH INNYCH TYLKO NIE W/W FIRMY

Zostaw opinię o Dachsystem Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dachsystem Sp. z o.o.