Moto Budrex KIA

Bydgoszcz

Opinie o Moto Budrex KIA

szaman1972

Pracuje w centrum logistycznym w Szubinie od wakacji czyli niezbyt długo mam 45 lat i sporo w życiu zakładów pracy mam za sobą.To co się tam dzieje to jest normalna rzeczywistość.Ciężko trochę jest ale to nic z innymi zakładami pracy.Młodzi zawsze będą narzekać ale jak się nie chciało nosić teczki to dzwigamy oponeczki.Fakt jest taki nieróbmy draki.

xxx
@## zawsze_trzeźwy 28.10.2017 01:16
Jak rozumiem, szaman1972 , dostałeś za ten wpis extra premie. Nigdy w MB nie było i nie będzie dobrze. Sponiewierają cie, pozba...

Samoocena jest zawsze, czasem wyższa, czasem niższa, nie można jej stracić. Jak się człowiek nie uczył tylko pił w zawodówie to musi zasuwać jako robol, życie... Kim masz być bez szkoły? Prezesem? A jak masz szkołę i jesteś robolem to tylko dlatego, że brak Ci ambicji, tym bardziej Ci się należy dostać po tyłku A za braki jeszcze nikt tam nie płacił Choć przyznaję - praca fizycznie ciężka

anonymous
@xxx 02.11.2017 18:05

jest tam taki bałagan że szkoda słów nikomu nieradze jechać tam na wymiane opon no chyba ze ma ktoś na to stalowe nerwy i cały dzień lub tydzień na umawianie mówię o sezonie zmiany kół z letnich na zimowe.1 pracownik w dziale obsługi klienta -który jest zakręcony we wszystkim i oto wielki motobudrex Bydgoszcz grunwaldzka :) mechanicy tez maja gdzies robic za najniższą krajową a co za tym idzie sa efekty pozdrawiam całą załogę.przeżyłem koszmar w wizycie w motobudrex Bydgoszcz i taka tez opinia krazy na pobliskim osiedlu osowa-góra

Karolina

@jedenzwieluWspominasz o bardzo dużej rotacji. Co masz konkretnie na myśli? Czy problem ten dotyczył szczególnie któregoś ze stanowisk? Rozumiem, że warunki zatrudnienia nie były dla Ciebie satysfakcjonujące. Jak dawno temu w firmie pracowałeś? Czy możliwe, że od tego czasu zaszły jakieś zmiany? Chętnie usłyszymy więcej od obecnych pracowników Moto Budrex KIA.

jedenzwielu

Pracowałem w tzw. Centrum Logistycznym w Szubinie, płaca tak żałosna, że wstyd było mówić znajomym, wymagania niebotyczne, szefostwo z Bdg zarządzanie opierało na zastraszaniu, nieustanny bałagan decyzyjny, bardzo duża rotacja pracowników, można by długo wymieniać Dziwię się, że jeszcze ciągną

Pele

Witam, byłem na rozmowie w sprawie pracy w Hyundai na fordonskiej. Czy jest osoba która podzieli się opinią?

romek

Wiecie czy jest szansa znaleźć teraz u nich zatrudnienie? Ponoć jest szansa na dobre benefity socjalne.

albin

przyszłym P.H. odradzam prace dla tej firmy pod każdym względem

x

We Włocławku miała powstać blacharnia z lakiernia ale że są tak ograniczeni to nie powstała jak budowlańcy moga znać się na motoryzacji,oni nawet pojecia nie maja,braki wyposazenia itp,najlepiej niech pracownik kupi narzedzia wyposazenie

nolo

ta firma to parodia dział sprzedaży udowadnia klientom że są nienormalni i po co tam dzwonią nauka sławka l. firma się zwija jeszcze z rok i będzie po nich

rek

Firma wyraźnie podupada. Opuścili ją wszyscy dotychczasowi liderzy i osoby z doświadczeniem i wiedzą. Odeszli Ci, którym zależało. Szkoda im było zdrowia na intrygi i lizusostwo. Zresztą obecnie firma zarządzana z tyłu przez wspomnianego ps. dyrektora.......... Opinia "mis" poprawna i oddaje rzeczywisty stan.

obiektywny

Panowie zastanówcie sie dlaczego firma ciągle poszukuje pracowników na te same stanowiska jest tam dyrektor Pan J,R który od początku nie wie jak powinien funkcjonować serwis sprzedaż ASO wszystkie porażki to wina pracowników i to trwa i trwa szkoda że Pan Prezes tego nie zauważa może nie wie ponieważ pan dyrektor mowi wszystko co Pan Prezes chce usłyszeć po prostu Pan dyrektor nie ma jaj zresztą co miałby robić na emeryturze Właściciel firmy ok brakuje młodego dyrektora który zna się na rzeczy Myślę że większość pracowników udaje że pracuje a Pan dyrektor udaje że płaci Temat dotyczy Bydgoszczy głównej siedziby pracowałem w tej firmie sporo czasu nie jest to wina zarządu lecz j.w napisalem

klient

Byłem tam wczoraj kupowałem opony i jestem bardzo miło zaskoczony. Przeczytałem opinie o firmie i trochę się uprzedzilem. Byłem koło 18-tej obsługiwał mnie chlopak w okularach dobrał opony serwis zaraz założył. Wszystko sprawnie i milo... Polecam.

łukasz

Omijać ten salon szerokim łukiem. Auta transportowane przez Cat Kleszczów są składowane w pobliżu hałdy z popiołem. Lakier nowych aut Kia pozostawia wiele do życzenia.

MELOMAN

to nie szansa a chyba raczej nieszczęście.wina Kuliga

Adam

Witam, Idę na rozmowę o pracę do Budrexu jak wygląda praca w magazynie jakie stawki, jaki jest kierownik magazynu i czy praca tam jest zmianowa, ogólnie jak atmosfera ?

nn
@Adam 12.10.2014 12:30

stawka :najniższa krajowa+zapewne umowa zlecenie,zmiany miedzy 8-20 (różniste i bez żadnych reguł)zastępca kierownika to kompletny du...........lizpupa prezesa,atmosfera taka sobie.praca cięzka i nie adekwatna do zarobków,umowa przedłużana co miesiąc i raczej bez perspektyw.Kierownika właśnie szukają wiec go obecnie nie ma.Ogólnie polecam na chwile i uciekać

Anonim

Jutro jadę do nich na rozmowę w sprawie pracy na magazyniera. Warto tam startować ?

ss

jasne ze warto. umowa zlecenie,zarobki 1200neto i najpewniej wylecisz po 3 miesiacach bo firma zatrudnia do zadań takich jak przygotowanie opon dla biedronki a potem kop w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Kierownik Putin już zadba o to zeby zrobi z ciebie idiote a jak nie on to już na pewno królowa błona głowny przydupas prezesa. Swoją droga w magazynie zostały same prymitywy i maruderzy za najniższe krajowe. Od nowego roku powoli przenosza magazyn do Szubina !!!!!!!!!!!!!!!

antybaton

wpis kogoś z zarządu lub przydupasa jakiegoś .nie sugerować sie! a teks uczciwa praca po prostu powalil mnie na kolana. powinno byc wpisane: uczciwie pracuj za 1200zl a my uczciwie zarobimy na tobie 5000zl

ghgh

Magazyn =cięzka praca za 10zł/h bez większych szans na większą kase. Natomiast brygadzisci po 5 laatch maja 300 zł więcej czyli 1500zł netto większość marudzi ale pracuje i nic z tym nie robi Sorki za byli ale z tela pisze

xxxllx

Nie polecam, pracy na magazynie (usunięte przez administratora)

Tadeusz

Nie polecam - pracowałem i szczerze odradzam. Oszuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Truck

Bardzo profesjonalny dział sprzedaży samochodów.

moto budrex tzw kombinat jak za prl zresztą firma powstała na bazie kombinatu nie polecam

Zostaw opinię o Moto Budrex KIA - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moto Budrex KIA