counter
3 28 21 5 1
Agata Nowy wpis

Fajna firma i dobrze się pracuje. Efekt na forum widać. Cisza bo nikt nie marudzi.

Pati Nowy wpis

Pracowałam w Mega Pack ponad 2 lata. Fajny zespół a warunki są przyzwoite. Szefostwo miłe i kulturalne, nieobojętne na problemy pracowników co niestety w firmach jest rzadko spotykane. Praca potrafi być męcząca szczególnie gdy produkty trafią się ciężkie, ale nie jest to reguła. Po doświadczeniach na innych produkcjach oceniam pozytywnie i może kiedyś wrócę.

Michał Nowy wpis

Hej, rekrutują tylko młode osoby ?

Rudolf Nowy wpis

Zacznijcie doceniać to, że mamy dobrego pracodawcę który szanuje pracowników choć wymaga bo ma taki obowiązek i prawo.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zainteresowany

Cześć kiedyś pracowałam w tej firmie w Łodzi i no było średnio ale teraz z racji odległości zastanawiam się czy nie wrócić. Czy może ktoś napisać jak się teraz tam pracuje i jakie są na dziś stawki.

Nowa
Kandydat
@Zainteresowany

B Co to znaczy średnio ? Co się Pani nie podobało?

Gaba

Czy to praca stała czy dorywcza ?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 582 dni.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Mega Pack?

Kasia

Czy jest to praca dla studentów dziennych?

Paulina

@robocza może warto wysłać zgłoszenie i dopytać pracodawcę o odzież roboczą? A może widziałeś gdzieś ogłoszenie o pracę w Mega Pack? Czy w części co oferuje firma pracownikowi nie było nic wspomniane o tej odzieży?

robocza

no właśnie, ciekawe czy odzież robocza jest za free czy płaci się

Meonabrandy

Hej czy wy tam dostaliście np odzież roboczą?

psiaMama

praca jest ok, ale ludzie strasznie falszywi. szczegolnie siostrzyczki, a najbardziej ta mlodsza. chodzi mi o grudziadz. jest pionierka grupy ktora jest za wszystko odpowiedzialna i jak ona jest to siostrzyczki jej w (usunięte przez administratora) wchodza i udaja wielkie psiapsie a jak panny J. nie ma to jada jej (usunięte przez administratora) ostro. ze jest taka sraka i owaka. nabijaja sie z jej straszego gaha ze sie puszcza i w ogole wredna wstretna itd. to sama taki starszy dziadek ktory towar im dostawia na paletach. jak J.jest to w (usunięte przez administratora) jej wchodzi a jak jej nie ma to rowno z siostrzyczkami na nia jedzie i sie z niej smieje. nigdy nie spotkalam sie z taka dwulicowoscia dlatego uciekalam stamtad czym predzej

pala

nie wiem o co te krzyki. praca spoko. czas leci szybko. krótka przerwa?? ja w sieciówce na 10 godzin miałam 15 minut, a zapierdziel ostry, a tu luz. dobrze płacą. na nasze standardy w polsce to ponad niższa krajowa jest ok. fajni ludzie. jak dla mnie praca jest naprawdę w porządku

rudolf

W Grudziadzu podobnie jakies (usunięte przez administratora) biegaja jak na wybiegu zamiast robic o jedzeniu pierdola, jedna tlusta jak kaczka ledwo co chodzi po magazynie, zamiast przestawiac palety to trzeba po Nia widlakiem podjezdzac. Ogolnie same blachary tam pracuja od razu z trasy do pracy przychodza, tylko kilku porzadnych to sie czepiaja.

nowa

jest spoko

jaaa

Praca jak to na magazynie. Szybkie tempo pracy. Tylko to biuro to porażka...

ja
@jaaa

Hej powiedz mi to jest przez agnecje wso

dobrzezejuzkoniectejpracy

Praca przez posrednika,niby w biurze mowia cos na jej temat ale to odbiega od rzeczywistosci DRASTYCZNIE!! Wiec moze najpierwy Panie grzejace (usunięte przez administratora) w biurze posrednictwa pracy W..przeszlyby sie zobaczyc za jaka smieszna stawke 6zl na godz netto idzie pracowac..zimno?nie to stanowczo za malo tam jest jakas k..masakra wszyscy w kurtkach pracuja a i tak piz..a ze ch..ciagnie od betonu po stopach,nogach magazyn nie ogrzewany,blachy dziurawe ze widac co na dworzu sie dzieje,praca to podobno pakowanie..hm rozdzieranie i przepakowywanie kosmetycznych dokladniej,nie daja rekawiczek ani nozy wiec dla potencjalnych pracownikow dobra rada..KUPCIE SOBIE!! Ponad to przerwa to jakas masakra,smialam sie do lez 15min i to jeszcze 2min wczesniej musisz juz byc znow na magazynie bo jak nie to Ci wpisze spoznienie,zeby isc do lazienki tez trzeba o pozwolenie pytac..i to tez sa wyznaczone godziny ..praca stojaca,tak jak mowil przedmowca PANOWIE sa dla ozdoby bo nic nie robia i sie w ogole nie garnia do pomocy..koszmar,zastanowcie sie 2razy ..

zamarznięta

praca nawet ok, natomiast bardzo zimno, po calym tygodniu pracy w weekned gwarantowana goraczka i katar. ogromny rygor, wszedzie kamery, 15 minutowa przerwa na 8 godzin to stanowczo za malo! Nie zdarzysz nawet wypic herbaty i zjesc 2 kanapek. Nie mozna wychodzic do toalety przed przerwami i godzine przed zakonczeniem pracy. Jesli spoznisz sie 1 minute (!) to ta minute musisz kategorycznie zostac dluzej. Zdecydowanie nie polecam pracy na hali promocyjnej, zimą zimno jak na syberii, musimy byc ubrane w kurtki, czapki, kaptury, rekawiczki, szaliki i kozaki. Panowie ktorzy tam pracuja zero pomocy przy ciezkich pudlach. Jedyny plus praca nie jest bardzo meczaca i jest nawet fajna atmosfera. Niedostateczny poniewaz temepratura jaka tam panuje jest niewiarygodna.

Paola

Praca może być tylko zimno [usunięte przez moderatora] Towrzystwo fajne i wieksze luzy niz w ET.

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Pack - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Mega Pack
3/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Okólna 45B