Firma Odzieżowa 2Be3 Monika Michalik Monika Michalik - Powierża

Pawłowice

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Firma Odzieżowa 2Be3 Monika Michalik Monika Michalik - Powierża
2 4 6 1

Opinie o Firma Odzieżowa 2Be3 Monika Michalik Monika Michalik - Powierża

biały murzyn

Firma od 20 lat płaci ludziom najniższą czasami nawed i nie to, za 10 godzin dzienne + soboty 8 godzin. Zadko która sobota wolna. Wcześniej firma funkcjonowa pod nazwą PHPU Marex.Tam pracują osoby miejscowe i które nie mają wyjscia. Aż dziwne że tymi godzinami pracy nie zainteresuje się PIP , pewnie przez udzielanie się w powiecie i województwie P.Marka.Może ktoś w końcu pomoże tym biednym ludziom?

byli pracownicy
@biały murzyn 03.02.2016 17:58

Zgadam się z Tobą w 100% . W tamtym zakładzie zostali tylko ludzie którzy nie maja własnego życia i chętnie dopłacili by szefostwu żeby mogli pracować 24/24 h :) krótko mówiąc zakład psychiatryczny zamknięty:) pacjenci są za chipowani:) ale i tak chętnie przychodzą na 2 w nocy i pracują do 18 lub dłużej:)

Zostaw opinię o Firma Odzieżowa 2Be3 Monika Michalik Monika Michalik - Powierża - Pawłowice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Odzieżowa 2Be3 Monika Michalik Monika Michalik - Powierża