Varimed Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Varimed Sp. z o.o.

ubot

może ktoś napisać jak wygląda praca w serwisie? szukają teraz.. jakie zarobki, czym się jeździ? chcę mieć porównanie z obecną pracą..

iga

Jarosław K.
@iga 19.05.2016 22:01
pewnie maja odpowiedzialne osoby ktore zajmuja sie przeprowadzaniem rekrutacji wiec powinni byc to specjalisci...

Powinni być specjaliści ale nie są

Krzys

Wracac do pracy nygusy a nie wypisywac pierdoly.

Sebastian

Wielki autoryzowany dystrybutor, pieniądze z publicznych składek przez okna się wysypują, a nie potrafi oddać 100 zł za paliwo, które wypaliłem załatwiając ich interesy - zwykła post-nomenklatura i zapatrzone w "swoje" osiągnięcia pseudo-arystokracja :-)

dr

No proszę ... a na spotkaniach panowie tak zachwalają firmę i aparaty ? Sprzęt już sprawdziliśmy i wiemy, że jest słaby, "firma" jak sie okazuje też nie lepsza ... ehhh

Zostaw opinię o Varimed Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Varimed Sp. z o.o.