Marek Szczęsny Firma Handlowa Ismena

Opinie o Marek Szczęsny Firma Handlowa Ismena

Filtruj opinie po kryteriach:

Robert
 Opinia

Wiadomo coś o nowych miejscach pracy w firmie Marek Szczęsny Firma Handlowa Ismena? Zapraszam obecnych pracowników tej firmy do pisania nowych wieści w tym temacie, nowe informacje dotyczące zatrudnienia, warunków pracy oraz kwestii płac będą bardzo pomocne dla innych.

Opinia

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Ismena o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

bolek
 Opinia

Z tego co wiem to Isemna jest hurtownią kosmetyczną w Olszewie-Borki, to nie wiem anonim jakie to wymagania były Ci potrzebne i szkolenia. Bo jednak w hurtowni wiekszośc stanowisk jest fizyczna i wymagają jedynie zdolności manualnych. Pozdrawiam serdecznie.

Opinia

[usunięte przez moderatora],obniżenie pensji , zero szkoleń a wymagania strasznie wysokie

Opinia

Słowa kojarzące się z Ismena solidna, profesjonalna, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako - średnie Najbardziej podobało mi się w Ismena: praca z klientami Najbardziej nie podobało mi się w Ismena: brak szkoleń

Zostaw opinię o Marek Szczęsny Firma Handlowa Ismena - Olszewo Borki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marek Szczęsny Firma Handlowa Ismena

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.