Ismena

Olszewo-Borki

Opinie o Ismena

bolek

Z tego co wiem to Isemna jest hurtownią kosmetyczną w Olszewie-Borki, to nie wiem anonim jakie to wymagania były Ci potrzebne i szkolenia. Bo jednak w hurtowni wiekszośc stanowisk jest fizyczna i wymagają jedynie zdolności manualnych. Pozdrawiam serdecznie.

[usunięte przez moderatora],obniżenie pensji , zero szkoleń a wymagania strasznie wysokie

Słowa kojarzące się z Ismena solidna, profesjonalna, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako - średnie Najbardziej podobało mi się w Ismena: praca z klientami Najbardziej nie podobało mi się w Ismena: brak szkoleń

Zostaw opinię o Ismena - Olszewo-Borki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ismena