SANT-TECH Sp. z o.o.

Opinie o SANT-TECH Sp. z o.o.

rakku

Ostatnio chyba jakoś pod koniec roku zatrudniali nowych pracowników, no chyba, że ktoś na produkcję, wtedy częściej coś się pojawia @atom, natomiast w biurze już rzadziej, ale i tak dają umowę o pracę. Nie trzeba się o to martwić

atom

Coraz większa rotacja a gdyby było tak pięknie to tak by nie było :)

nick

Nabór na pracowników tam trwa widzę nieprzerwanie, albo potrzeba tyle osób albo rotacja taka duża

@ola ciężko rozmawiać o konkretnych kwotach, bo to może zależeć od stażu pracy i doświadczenia. Myślę, że warto wziąć udział w rekrutacji, skoro jest ona ciągle otwarta bo wtedy na pewno dowiesz się więcej na temat warunków zatrudnienia. Ale podobno nikt z pracowników nie narzeka.

Inżynier Sprzedaży

Rozmowa przebiegała w miłej atmosferze z Dyrektorem Handlowy. Podczas pierwszego spotkania został mi przybliżony profil firmy, przedstawione moje obowiązki oraz warunki zatrudnienia. Na drugi spotkaniu zostały omówione warunku finansowe

Pytania o doświadczenie, o wiedzę techniczną, o pojęcie o piaskowaniu

Dlaczego?

Antek

Nie polecam.

ola

no właśnie też oczekuję jakichś konkretnych kwot podanych. natomiast wiem z plotem że tacy monterzy w tej firmie mają spore wynagrodzenia, tylko ciekawe dokładnie jakie

nick

A jak wygląda tam praca, jakie warunki zarobki itd. ?

zaza

zapewniaja zatrudnienie na umowę o prace to wazne @ziom nawet gdy zarobki nie sa zbyt wysokie, warto spróbować, po okresie próbnym napewno daja podwyżki

Ziom

Do osób pracujących obecnie: jakie stawki dają na montera maszyn?

kick

Pewnie, że atmosfera dopisuje @ertgy. Widać, że wszyscy dbają o pozytywne relacje, a skoro praca odbywa się w systemie 1 zmianowym to są stałe godziny pracy.

ertgy

@bodziu tak to prawda ejst teraz takie ogloszenie od nich widzialem ze oferuja tutaj umowę o pracę, przyjazną atmosferę pracy, pracę w systemie 1 - zmianowym

bodziu

jan, słyszałem, że przede wszystkim planują rozpocząć rekrutację na nowych pracowników. Teraz nawet widzę, żę poszukują montera maszyn. Wiecie ile na start są w stanie zaproponować?

Jan

W jakim sensie się rozwinął? Warunki pracy się poprawiły czy jakość produkowanych maszyn?

Niczek

Kolezanka wspominala ze pare lat temu jak firma jeszcze raczkowala to rzeczywiscie bywalo roznie ale od paru lat podobno wszystko sie pozmienialo na lepsze. Wyslalem CV, jak zaprosza to pojde na spotkanie i zobaczymy.

blaszak
@Niczek

Cześć Wam. Różne opinie słyszy się na temat pracy w tej firmie. Nie mniej co raz częsciej ludzie mówią o sant techu , że rozwinął się przez ostatnie lata

Marksman

Aktualnie pracuje w Sant-Tech-u. Wypłata ląduje na koncie w terminie a czasem przed, wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wkładu pracy. Pracowałem w wielu firmach i muszę przyznać że jeśli chodzi o atmosferę w firmie to oceniam 9/10.

inżynier

wysłałem CV, zaprosili na rozmowę, rozmowa całkiem sensowna, do tej pory brak odzewu. Mam koleżankę pracującą w rejestrze sądowym. Sprawdziła mi sprawozdania finansowe spólki. Wygląda na to, że firma rozwija się dynamicznie, widziałem też ich maszyny, wyglądają profesjonalnie. Co do terminowości wypłat, tego niestety nie pisze się w sprawozdaniach finansowych, a szkoda. Może ktoś kto pracuje/pracował odezwie się? lub trzeba ich sprawdzić w KRD (Krajowy Rejestr Długów)Ja niestety nie mam dostępu.

Sam

Jan pracowałeś pracujesz? - skąd masz masz takie info?

ron

@Jan ja wiem jedynie tyle, że kierowników szukają :) Jak masz średnie wykształcenie i minimum dwa lata doświadczenia, to wysyłaj śmiało do nich swoje CV.

rel

przeciez w ogłoszeniu nie zamiescili informacji ze szukaja tylko mezczyzn lub tylko kobiet, kazdy ma rowne szanse, zalezy to od doswiadczenia tylko i wyksztalcenia

blaszak
@rel

to prawda, rzeczywiście nie było tam takiej informacji. Niemniej do pracy w Sant-techu z tego co wiem raczej przyjmują mężczyzn, no chyba że mówimy o biurze to wtedy kobiety

Zostaw merytoryczną opinię o SANT-TECH Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w SANT-TECH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SANT-TECH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANT-TECH Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANT-TECH Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SANT-TECH Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANT-TECH Sp. z o.o.