SANT-TECH Sp. z o.o.

Opinie o SANT-TECH Sp. z o.o.

SANT-TECH Sp. z o.o. w mieście Kraków poszukiwała pracowników na Konstruktor - Projektant. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

Praca spoko, dobrzy konstruktorzy są doceniani.

Aneta
@Michał

Ale super. A można wiedzieć, jak konkretnie tacy dobrzy konstruktorzy są doceniani? Czy chodzi o jakieś premie i dodatki finansowe co miesiąc? Co jest dodatkiem jako forma docenienia?

Stefan

Jestem pod wrażeniem, oglądałem realizację dla niemieckiej firmy, ogromna maszyna, specjaliści są konstruktorami

Janek

Świetna jakość produktów, bardzo dobry kontakt handlowy, szybka i profesjonalna realizacja zamówienia,

Lupa

Bardzo dobrze zarządzana firma, robią kapitalne rzeczy!

Inżynier Sprzedaży

Rozmowa przebiegała w miłej atmosferze z Dyrektorem Handlowy. Podczas pierwszego spotkania został mi przybliżony profil firmy, przedstawione moje obowiązki oraz warunki zatrudnienia. Na drugi spotkaniu zostały omówione warunku finansowe

Pytania o doświadczenie, o wiedzę techniczną, o pojęcie o piaskowaniu

Irena

Zaprosili na rozmowe. Calkiem sensowna. Czekam na informacje zwrotne.

AA
@Irena

Na jakie stanowisko? - czy rozmowa była po angielsku?

Firma jest 15 lat na rynku! duzo sie zmienia. Warto!

Beata
@Tomek

Co się zmienia? Powiesz cos wiecej? :) wiesz moze czy jakieś nowe oferty pracy będą niedługo? Bo na stronie firmy jest jakiś podpis "nowy nabór 2022" i nie wiem czy te oferty tam to jeszcze aktualne?

Przemek

my swoj zamowiony zestaw dostalismy na czas. jeszcze za wczesnie, zeby go oceniac ale to pancerne urzadzenia!

Michal

Mozna smialo aplikowac. Nowe miedzynarodowe kontrakty. Jest co robic :)

Pracuje od miesiaca. Jak na razie wszystko ok. Podoba mi sie :))

Dozo

Kiedyś w Sant-Tech pracowałem. Wydawało mi się, że słabo jest. Odszedłem. Zatesknilem. Zawsze jest tak, że wydaje nam się, trawa jest bardziej zielona po drugiej stronie płotu.

Klient

Jestem pod dużym wrażeniem, musiałem domknąć zakup w sylwestra, mimo że teoretycznie nie pracowali, załatwiłem wszystko ja trzeba, pełny profesjonalizm!

Justyna

Technolog Produkcji Maszyn i Urządzeń ile musi mieć przepracowanych lat na stanowisku, żeby rozpatrzyli pozytywnie wniosek o przyjęcie? O ile w ogóle ta oferta jest nadal aktualna, ale jak nie, to może na przyszłość się czegoś dowiem. Pozdrawiam.

@Justyna

Nie wiem czy są konkretne wymogi odnośnie przepracowanych lat na tym stanowisku, wiem że nadal szukają pracownika na to stanowisko więc myślę że warto wysłać swoje CV

Ewelina

A nie wiesz konkretnie co? :P Chłopak chce aplikować, fajnie byłoby posłuchać aktualnych opinii.

Pracownica

już nie jest aktualne, ale ponieważ firma się rozwija to w związku z tym z pewnością będzie szukać wielu nowych pracowników w nadchodzącym roku więc radzę śledzić ogłoszenia na pracuj.pl i GOwork i OLX aktualnie poszukują (całe ogłoszenia dostępne na pracuj.pl): - kolejnego handlowca - kolejnego konstruktora - zakupowca i logistyka (dotychczas była to funkcja łączona) - kolejnych monterów

Jaka jest umowa w firmie SANT-TECH Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Konstruktor - Projektant zatrudniają na umowę zlecenie?

Poinformowany

To zależy co sobie wynegocjujesz, możliwe są wszystkie opcje od umowy zlecenia, przez B2B kończywszy na umowie o pracę.

@Poinformowany

Mnie zdecydowanie zależałoby na normalnej umowie o prace z płatnym urlopem i chorobowym. Dużo osób ma takie kontrakty? Myślisz że negocjacje obejmują też okres próbny?

Poinformowany
@Piotr

Myślę że wszystko jest do dogadania, wszystko zależy od Twojego doświadczenia. Jeśli pokażesz że jesteś odpowiednim kandydatem to myślę że wszystko jest możliwe. Ciężko mi powiedzieć procentowo (nie znam wszystkich kontraktów) ale na pewno część osób ma takie kontrakty w dziale technicznym.

Były

Na początku zlecenie.

Janek

Witam. Na jakie zarobki może liczyć monter maszyn i urządzeń? Czy firma szuka obecnie kogos na to stanowisko?

@Janek

zarobki rynkowe, jedni są zadowoleni inni mniej, delegacje od czasu do czasu ale raczej nie często (poza tymi którzy robią serwisy u klientów). jest część pracowników jak ja którzy tutaj pracują od lat, są też tacy którzy albo na wejściu są eliminowani bo się nie sprawdzają albo po czasie, pewnie jak wszędzie. W tym momencie poszukiwany jest dobry elektryk znający się na robocie najlepiej taki który miał coś do czynienia z maszynami,

Teresa
@pracownik

Zarobki rynkowe czyli dokładnie jakie? Możesz dać znać?Można liczyć na jakieś premie?

Ktoś napisał że warto tu wysłać CV. Ale w sieci nie znalazłem żadnych ofert na produkcje. Wiecie czy w najbliższym czasie będą rekrutować? Zależy mi na pracy więc każda informacja na ten temat będzie pomocna :)

Co-operant
@Piotr

Jeśli Ci się chce faktycznie pracować i masz umiejętności i nie jesteś jednosezonowym pracownikiem który szuka przygód co 3 miesiące w innej firmie to wysyłaj śmiało.

Wanda
@Co-operant

A weryfikujecie te cechy też jakoś na rozmowie? ;)

Co-operant
@Wanda

Nie wiem jak je weryfikują, wiem natomiast że ściągają najlepszą kadrę z rynku, ostatnio np. 2 kluczowe osoby z jednej z czołowych firm automatycznych w regionie, czuć że idą zmiany

Olga

a jak na twoje tel czy maile reaguje firma? co odpowiada, czemu nie masz sprzetu ?

Janek

Witam. Na jakie zarobki może liczyć monter maszyn i urządzeń? Jak wyglada praca? Montaż na hali produkcyjnej czy delegacje?

Kazik

Świetna firma pod każdym względem więc z całą pewnością warto aplikować, polecam.

Kupiec

hej, zna ktoś szczegóły odnośnie tej nowej promocji piaskarek PEKO u nich na stronie?

Zakk
@Kupiec

To jest promocja wakacyjna do końca sierpnia, można sporo zaoszczędzić nawet do 4022 zł na zestawie, kupując zestaw składający się z piaskarki kabinowe i odpylacze z serii PEKO (ekonomiczne)

Ooooo
@Zakk

Z tego co wiem promocja kończy się we wrześniu, więc żeby się załapać trzeba się spieszyc

Jonasz

Słyszałem, że firma jest dobrym pracodawcą ale podpowiedzcie jaka atmosfera i zarobki? Mam aplikować.

Zenek
@Jonasz

Aplikuj

Iwona
@Zenek

Skoro zachęcasz @Jonasz do aplikowania to można przypuszczać, że cenisz sobie firmę SANT-TECH jako pracodawcę. Dlatego też z największą chęcią dowiem się czegoś więcej od Ciebie o tamtejszych warunkach zatrudnienia. Powiedz mi, czy nowy pracownik może tam liczyć na wsparcie nieco bardziej doświadczonych pracowników?

Zenek
@Iwona

Firma kieruje się zasadą "team work" Z racji że coraz więcej maszyn to maszyny na specjalne zamówienia, tylko takie rozwiązanie się sprawdza. Atmosfera miła, nie ma jakiś podchodow czy polityki jaka się często widzi np. W corpo. Firma się rozwija o czym świadczą coraz bardziej skomplikowane zlecenia w tym często dla czołowych zakładów w Polsce i Europie. Własny dział projectowy, R&D, itd. Praca zależy od stanowiska, jakie stanowisko Cię interesuje to może szerzej odpowiem.

Iwona
@Zenek

Jestem ciekawa jak wygląda praca na stanowisku Monter Maszyn i Urządzeń. Na jaką stawkę można liczyć na tym stanowisku? Czy firma oferuje jakieś benefity?

Zostaw merytoryczną opinię o SANT-TECH Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w SANT-TECH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SANT-TECH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANT-TECH Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANT-TECH Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SANT-TECH Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANT-TECH Sp. z o.o.