''MUSI'' s.a zakład pracy chronionej

Zielona Góra

Opinie o ''MUSI'' s.a zakład pracy chronionej

Kolektyw pracowniczy

Zacofanie, totalny syf. Pracują tam głównie znajomi prezesa i rodzinka 'prezesowej ' i tylko te osoby mogą liczyć na sensowne pieniądze. Iloraz inteligencji kierownictwa nie sięga poziomu ameby. Premie to tak zwane "straszaki " co oznacza że w pensji minimalnej widnieje niby premia - która jak zabiorą to muszą dać wyrównanie do płacy minimalnej. Panuje tam głęboki PRL szefostwo myśli że klienci im z nieba spadną i nie robią kompletnie nic by się rozwijać. Nad firmą wisi upadłość i komornik już zaciera ręce. Atmosfera między pracownikami zawistna - za 5 zł oczy by sobie wydrapali łyżeczką od herbaty. Nie polecam nikomu współpracy pod jakimkolwiek kątem.

Słowa kojarzące się z ''MUSI'' s.a zakład pracy chronionej (solidna, profesjonalna, rozwojowa): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrze. Atmosfera i ludzie tam pracujący są sumienni :) Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1700zl Najbardziej podobało mi się w ''MUSI'' s.a zakład pracy chronionej. Najbardziej nie podobało mi się w ''MUSI'' s.a zakład pracy chronionej-Pensja.

Zostaw opinię o ''MUSI'' s.a zakład pracy chronionej - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ''MUSI'' s.a zakład pracy chronionej