Inelco A/S SA

Lipiany

Opinie o Inelco A/S SA

St

Mi się wydaje, że jeśli możesz polecić firmę jako klient, to odnalazłbyś się w niej także jako pracownik, moim zdaniem fajna sprawa i polecam ją na już

a sa jakies stanowiska do pracy biurowej? pracuja jacys pracownicy administracyjni?

show-room to miejsce największych lizusów.Potocznie nazwana przez pracujących na zimnej hali.Siedząca praca precyzyjna blisko takiego kierownika,którego wszyscy wręcz,, kochają" w tym miejscu jest cieplutko praca siedząca lekka i przyjemna

mdm

nazwa show-room może mi to ktoś przetłumaczyć? show znaczy występ, pokaz, a dalej? Chyba pokaz dobrej roboty hehe.

Max

Czytając wypowiedź pisaną w doskonałej polszczyźnie kolegi Hd można, by wysnuć że jest jednym z liderów słynnego showroomu. Fałszywy lans zupełnie nie potrzebny. Ok leserów nie brakuje, jak wszędzie. Ale nie oszukujmy się może nie tyle chodzi o ciężkie warunki fizyczne pracy, co o rycie mózgów pracownikom. Atmosfera w firmie jest zgniła. W żadnej firmie nie rypie się 8-10 godzin bez otworzenia pyska do drugiej osoby. W ten sposób nigdy nie stworzy sie zgranej ekipy, na którą zawsze będzie można liczyć i nie będzie trzeba jej patrzeć na ręce. A wymieniając pracowników co miesiąc nigdy nie będzie miało się fachowców, tylko właśnie leserów z łapanki. Dobra firma docenia pracownika co ma coś w głowie.

Hd

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią sądzę jednak że pracuje tam też wielu leserów z łapanki.Kobieta fizycznie nie jest w stanie wykonać takiej samej pracy jak męszczyżni nie mniej starają sie bardziej jak łepki zaraz po szkole tacy z łapanki,którzy pracują na chwilę i myślą że mają alternatywę za granicą

Moze i zimno ale jak sie pracuje to czasami trzeba bylo wylaczac piec.A kobiety nigdy nie wykonywaly takiej samej pracy.Zawsze byly traktowane troche inaczej.I tak orlami nigdy nie byly

Praca prosta.Zimno na hali.Pracownicy stojąc wiele godzin na betonie bądz wykładzinach gumowych nie wytrzymują na nogi bo zmęczenie bierze góre.Zarobki nie ogromne ale też nie najgorsze patrząc na teren Lipian.W nie jednym zakładzie jest jeszcze gorzej.Pracownicy mało zgrani ponieważ jest duża rotacja.Stali pracownicy w połowie wpożądku.Kobiety które pracują w inelco wykonują taką samą pracę jak męszczyżni.Ogólna ocena firmy średnia gdyby kierownictwo baczniej przyglądało sie pracownikom mogliby stwierdzić że kobiety lepiej pracują od nie jednego faceta

Zostaw opinię o Inelco A/S SA - Lipiany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inelco A/S SA