lulex

Unikać jak ognia tej rodziny, dorobkiewicze na cudzych kosztach. PseudoFirma

Jacky
@Nick 12.05.2016 22:36
Unikać jak ognia tej rodziny, dorobkiewicze na cudzych kosztach. PseudoFirma

Hej Napiszcie coś na temat pracowników jacy są da się z nimi dogadać . Złożyłem tam CV i zastanawiam się czy w ogóle do mmnie zadzwonią .

gosc
@Jacky 10.05.2017 18:47

Pracownicy biurowi spoko, pracę na magazynie odradzam. Zamiast czterech osób pracuje jedna.

Megi

Szacunek do pracowników w tym "zakładzie" równa się zeru. Ludzie są poniewierani i oskarżani o kradzież. Mimo monitoringu. Szef swoim traktowaniem doprowadza ludzi do nerwicy. Co poniektórzy pracownicy wiele od niego przejęli i robią to samo. Nie polecam nikomu tam trafić, chyba że ma ktoś mocne nerwy. Praca na magazynie to ciężka harówka, i kobiety nie powinny dzień w dzień dźwigać paczek ważących po 30 kg lub więcej. Sprawą powinny zainteresować się media lub PIP.

Angela

Pozdrowienia dla Pani Eli z magazynu, jest nerwowa ale bardzo bardzo fajna babka, jak dla mnie to szkoda mi jest jej w tym bałaganie. A jesli chodzi o pracę na magazynie , to nie tylko magazyn do ogarnięcia , ale tez sprzedaż i jako handlowiec też . Idąc tam do pracy cały czas czuć takie napięcie , ale jeśli ktoś lubi pracę pod presją i sokole oko na plecach to może się udać właśnie tam.

RX24

Pracowałem tam chwilę i cieszę się, że już nie muszę. Współczuję tylko dziewczynom z handlowego (jeśli jeszcze tam pracują). Firmą powinien zainteresować się PIP i to dawno

Gość
@RX24 22.04.2016 12:44

Te panie tam nadal pracują , ale im to odpowiada. Jeśli szef zostaje dłużej niż osiem godzin one też zostają , żeby czasami nie wyjść wczesniej od szefa , istna paranoja .

Ada

Te pozytywne opinie pisał pewnie sam szef.

wers
@anonim 15.03.2015 21:41
na początek umowy śmieciowe, potem oczywiście najniższa krajowa - i tak do końca Twojej kariery w tym pożal się Boże zakładzie....

Moja żona próbowała tam pracować , to fakt harówa fizyczna na magazynie + prowadzenie dokumentów gdzie w normalnej hurtowni zajmują się tym 2 osoby może ten pan poszuka pracownika z ukrainy bo w polsce będzie mu trudno, odradzam każdemu

GOSC

warunki pracy wspaniałe dobre sobie Pan sobie pomylił pracę fizyczną z pracą biurową na magazynie obiecuje umowę o pracę i śliwki na wierzbie. Totalny nie ład i chaos

BARDZO MI SIE PODOBA ,PRACUJĘ TAM 15 LAT,CHOCIAŻ PLACE NIE SĄ WYGÓROWANE ,TO ATMOSFERA BARDZO MILA JAK NIGDZIE DOTĄD.SZEFPSTWO PRZYCHYLNE JAK W NAJLEPSZEJ RODZINIE. WARUNKI PRACY SĄ WSPANIAŁE,

Zostaw opinię o lulex - Skarżysko-Kamienna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lulex