Opinie o Lulex w Skarżysko-Kamienna

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lulex. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lulex o rekrutacji.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lulex w Skarżysko-Kamienna

Dorian Nowy wpis

Macie jakiś powód żeby nie zostawiać na forum opinii o pracy w firmie?

Krzysztof Nowy wpis

Witajcie. Widzę, że pracy na magazynie (najdelikatniej mówiąc :) ) nie polecacie. A jak jest z biurem? Lepsza atmosfera? Jak z nadgodzinami, z szefostwem?

Iza Nowy wpis

Czyżby konkurencja zainspirowała do pisania?

Anonim124

Firma LULEX jest najgorszą firmą w jakiej pracowałam. Szacunku dla pracownika nie ma tam wcale. Pracodawca w ogóle nie przestrzega prawa pracy. Podpisując tam umowę możesz o nich zapomnieć. W firmie LULEX jest się zmuszanym do pracowania ZA DARMO ponad godziny na umówie. Jak się nie zgadzasz jesteś dominowny psychicznie przez szefostwo. Szefostwo jest chamskie, aroganckie. Szef nie umie normalnie porozmawiac, wytłumaczyć tylko wyzywa Cię. Pracownicy zmieniają się w tej firmie co chwilę, ponieważ tam nie da sie naprawdę normalnie pracować. Problemy nawet są po odejściu od tej firmy. Nie polecam tam pracy nikomu. Wystarczy zobaczyc ile podobnych jest opinii do mojej. Firmą powinna zająć sie inspekcja pracy. Im szybciej tym lepiej. Dlatego mam prośbę aby osoby które tam pracowały i zostały potraktowane podobnie jak ja skontaktowały się ze mną przez tutejszy portal.

anonymous Nowy wpis
@Anonim124

Witaj. Jak długo pracowałaś w tej firmie?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lulex. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Małgorzata

@Anonim, czy jest możliwe, aby w otoczeniu tylu negatywnych aspektów pracy w lulex, znaleźć również jakąś pozytywną cechę? Wcześniej wypowiadające się osoby sugerowały, że problem ma podłoże personalne i gdyby tylko został ten problem rozwiązany, zupełnie zmieniłby się obraz pracy w firmie. Czy jest to opinia podzielana przez inne osoby, czy raczej odosobniona?

Małgorzata

Jak pracuje wam się w tej firmie? Ja osobiście jestem bardzo ciekawa, ale na pewno jeszcze bardziej są ciekawe osoby zainteresowane współpracą z firmą, które poszukują opinii na tym wątku. Pamiętajcie, że wyrażając swoją opinie o pracodawcy pomagamy innym użytkownikom naszego forum. Czy są przyznawane dodatkowe benefity od Lulex?

Joe

Wpisz Guano

z pszypadku

Wystarczy wejść na stronę Guano !!!

Przez przypadek

Wystarczy wejść na sklep iguana

Przez przypadek

Spójrzcie na iguana sklep

Pati

Wystarczy wejść na sklep iguana

Małgorzata

@ZielonyBąk, a jaka jest atmosfera wśród pracowników? Czy oprócz pensji podstawowej mozna liczyc na premie? Czy są jakieś szkolenia wewnętrzne i jak często? Kto jeszcze wypowie się o Lulex? Wasze informacje są ważne dla osób, które chcą aplikować do firmy.

Małgorzata

Obecnie Lulex prowadzi rekrutację w Skarżysko-Kamienna? Nie widziałam nic na stronie, ale może macie jakieś informacje na ten temat? Podzielcie się swoimi opiniami, doświadczeniami związanymi z firmą. Pomóżmy innym użytkownikom portalu podjąć słuszna decyzję. @Andrzej, jesteś obecnie pracownikiem firmy? Mógłbyś podzielić się swoim zdaniem na jej temat? Rozumiem że uważasz ją za dobrą? @ZielonySzerszeń, czy osoba którą wspominasz była Twoim jedynym powodem odejścia z firmy?

ZielonyBąk
@Małgorzata

W bardzo dużej mierze tak, i nie tylko moim ponieważ ze względu na tą "osobę" w zeszłym roku z lulexu odeszło kilka osób. Ale już długo ten podmiot tam nie popracuje(pewne) więc myślę, że dzięki temu jakże mądremu posunięciu szefostwa firma wreszcie wyjdzie na prostą, czego szczerze im życzę mimo nieprzyjemności jakie mnie tam spotkały ????

Niektórym najlepiej wychodzi ciągłe narzekanie. Może firma nie jest idealna tak jak i pracownicy nie są idealni.

@Andrzej

Czy Ty podstawiony Andrzeju, masz na myśli ciągłą wymianę (pracowników) ludzi którzy i tak psychicznie nie dadzą rady w tym bajzlu, minimalna krajowa, ewentualnie jaśnie panie staż ? w tej wampirycznej rodzinie.Jeśli Pani Ela odejdzie kiedyś, wasze wykresy polecą na łeb na szyje wraz z dwoma szefami z nerwicą natręctw i wybujałym ego.

Biała Mewa
@Andrzej

"Andrzeju"- PRACOWNIK nie jest idealny, nie pracownicy ;)

ZielonySzerszeń

Pracowałem tam jakiś czas temu na szczęście krótko- póki pracuje tam (usunięte przez administratora)i póki wyręcza szefa w myśleniu stanowczo odradzam pracę tam na jakimkolwiek stanowisku. Jest to osoba chamska, bezczelna i prawdopodobnie niepoczytalna umysłowo, traktuje współpracowników z pogardą, ponadto ma stanowczo zbyt duży wpływ na firmę. Reszta osób spoko i jeśli ww. podmiot zostanie wydalony a szef zacznie samodzielne myśleć i podejmować racjonalne decyzje to może będzie jeszcze z tej mąki chleb. Inaczej porażka- taka smutna prawda.

Unikać jak ognia tej rodziny, dorobkiewicze na cudzych kosztach. PseudoFirma

Jacky

Hej Napiszcie coś na temat pracowników jacy są da się z nimi dogadać . Złożyłem tam CV i zastanawiam się czy w ogóle do mmnie zadzwonią .

gosc
@Jacky

Pracownicy biurowi spoko, pracę na magazynie odradzam. Zamiast czterech osób pracuje jedna.

Megi

Szacunek do pracowników w tym "zakładzie" równa się zeru. Ludzie są poniewierani i oskarżani o kradzież. Mimo monitoringu. Szef swoim traktowaniem doprowadza ludzi do nerwicy. Co poniektórzy pracownicy wiele od niego przejęli i robią to samo. Nie polecam nikomu tam trafić, chyba że ma ktoś mocne nerwy. Praca na magazynie to ciężka harówka, i kobiety nie powinny dzień w dzień dźwigać paczek ważących po 30 kg lub więcej. Sprawą powinny zainteresować się media lub PIP.

Angela

Pozdrowienia dla Pani Eli z magazynu, jest nerwowa ale bardzo bardzo fajna babka, jak dla mnie to szkoda mi jest jej w tym bałaganie. A jesli chodzi o pracę na magazynie , to nie tylko magazyn do ogarnięcia , ale tez sprzedaż i jako handlowiec też . Idąc tam do pracy cały czas czuć takie napięcie , ale jeśli ktoś lubi pracę pod presją i sokole oko na plecach to może się udać właśnie tam.

RX24

Pracowałem tam chwilę i cieszę się, że już nie muszę. Współczuję tylko dziewczynom z handlowego (jeśli jeszcze tam pracują). Firmą powinien zainteresować się PIP i to dawno

@RX24

Te panie tam nadal pracują , ale im to odpowiada. Jeśli szef zostaje dłużej niż osiem godzin one też zostają , żeby czasami nie wyjść wczesniej od szefa , istna paranoja .

Ada

Te pozytywne opinie pisał pewnie sam szef.

Zostaw merytoryczną opinię o Lulex - Skarżysko-Kamienna

Lulex
1.4/5 Na podstawie 19 ocen.
  • ul. 3 Maja 108
    26-110 Skarżysko-Kamienna