Mercedes-Benz Customer Assistance Center Warszawa Sp z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Mercedes-Benz Customer Assistance Center Warszawa Sp z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mercedes-Benz Customer Assistance Center Warszawa Sp z o.o.

anonim
użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Mercedes-Benz Customer Assistance Center Warszawa Sp z o.o. ciekawa, satysfakcjonująca, Atmosfera i ludzie tam pracujący są godne polecenia . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 3500 zl Najbardziej podobało mi się w Mercedes-Benz Customer Assistance Center Warszawa Sp z o.o.: elastyczność planu pracy, atmosfera, satysfakcja z pracy, pakiet socjalny Najbardziej nie podobało mi się w Mercedes-Benz Customer Assistance Center Warszawa Sp z o.o.: zbyt wiele zmian nocnych

Zostaw opinię o Mercedes-Benz Customer Assistance Center Warszawa Sp z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mercedes-Benz Customer Assistance Center Warszawa Sp z o.o.