GETIN Bank

Opinie o GETIN Bank

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w GETIN Bank? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

garner

no wiadomo żśe lekko nie ma, ja biegną do nich na programistę SQL, sama takie skrypty to okej ale bardzo interesuej mnie w tej pracy rozwój aplikacji ETL , to rozwój mnie byłby

zgadzam sie na 100%.... jeżeli ktoś ma odrobinę oleju w głowie powinien zapomnieć o tej firmie....

xxyy

praca w tej firmie to koszmar, chyba że ktoś nie posiada sumienia i potrafi nawet z biednego emeryta wycisnąć wszystkie soki, poza tym płaca też marna, gorąco nie polecam....

Zostaw opinię o GETIN Bank - Opole

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GETIN Bank