DAV D.A. Vogel

Opole

Opinie o DAV D.A. Vogel

kleber

czy interesuje Cię @hamilton jakaś poważna odpowiedź czy potrzebujesz tylko potwierdzenia że są dobrzy bo już jesteś zdecydowany na podjęcie pracy tutaj ?

ciekawy janek

ten vogel to uczciwa firma?

Słowa kojarzące się z DAV D.A. Vogel (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... do kitu :/. Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie można Najbardziej podobało mi się w DAV D.A. Vogel: płaca Najbardziej nie podobało mi się w DAV D.A. Vogel: atmosfera pracy

Zostaw opinię o DAV D.A. Vogel - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAV D.A. Vogel