Piekarnia "Osiedlowa"

Poznań

Opinie o Piekarnia "Osiedlowa"

katarzyna

sytuacja ma się dobrze, ja chleb i pieczywo generalnie kupuję tylko w takich osiedlowych piekarniach bo wiem, że jest sprawdzone i z pewnego źródła, tak samo jak ten punkt w poznaniu właśnie :) polecam :)

mikołaj

pozdro dla justi

mikołaj

(usunięte przez administratora)2 dni wolne w przeciagu miesiaca gdzie tutaj czas na rodzine - pelen etat = dwa etaty / pol etatu = caly etat / NIEPLACA ZA NADGODZINY kto tam bedzie pracowal za te marne grosze

MIKOŁAJ

Typowy "prywaciarz". Nie mogę jednak osobiście powiedzieć o nim złego słowa w przeciwieństwie do osób pracujących na miejscu. Traktował mnie dobrze. Może dlatego iż widział mnie czasami rano kiedy się ładowałem i popołudniu kiedy wracałem. Płaca ... Lepiej nie wspominać.

Zostaw opinię o Piekarnia "Osiedlowa" - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia "Osiedlowa"