Akademia Morska

Gdynia

Opinie o Akademia Morska

bardzo duża rotacja pracowników, co tydzień część kadry się zmienia w zależności od widzi mi się zarządzających (wystarczy sprawdzić na praca.pl), sprzęt na stanowisku (jeśli w ogóle jest) sprzed kupy lat, zerowe liczenie się z ludźmi

Byłam na rozmowie o pracę w biurze prodziekana: pensja - najniższa krajowa ( a wymagali wyższego wykształcenia, doświadczenia i języków obcych), poza tym zadano mi zakazane pytania o stan cywilny i dzieci. Stanowczo nie polecam!

mariusz

Witam. Mam kilka pytań. 1. Czy jest możliwość odbycia stażu np. z PUP w biurze? 2. Jak wyglada typowy dzień pracy, jakie wymagania trzeba spełnić oraz jaki jest zakres obowiązków na tym stanowisku? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

julia

Praca w biurze na najnirzszej krajowej. Dobrze ze sa 13 i wczasy pod gruszą. Najczesciej prace dostaje rodzina i znajomi niestety i moze oni dostaja lepsze wynagrodzenie niewiem

Mesa

Pracowałem tam jako informatyk. Nie polecam stanowczo , sprzęt z przed 10 lat i serwery polisingowe. Ogólnie bałagan. Brak licencji oprogramowania na wielu komputerach , tego bałaganu nie ogranie już nikt chyba. Pan G.W obsługujacy kwesturę - beznadzieja. Sam robi fuchy i nie ma na nic czasu. Ty rób wszystko za niego. Wynagrodzenie 2100 na rekę. Dużo się nie narobisz ale też nic nie nauczysz. Po awarii komputera nie ma z czego zlepiać. Na nowe mogą liczyć tylko niektórzy. Sam zlepiałem 1 komputer z 3,4 sztuk starych. Masakra byłem 4 informatykiem w przeciągu 4 lat. dobra fucha w sumie na przeczekanie i poszukanie lepszej i lepiej płatnej pracy.

Zostaw opinię o Akademia Morska - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Morska