Opinie o Tadeusz Dulcet w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Tadeusz Dulcet. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tadeusz Dulcet na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tadeusz Dulcet w Bydgoszcz

Elka Nowy wpis

Ciekawa jestem czy cokolwiek uległo zmianie po latach, bo ostatnia opinia jest sprzed pięciu. Partner jest diagnostą wiec myślałam, że może przyszedłby tu na stacje o ile byłaby tego typu możliwość. Kiedyś jednak odradzano zatrudnienie się, a jak dziś?

Stacja Nowy wpis
@Elka

Tam była zmiana właściciela. Kto inny teraz ma stacje diagnostyczną

Karo Nowy wpis
@Stacja

cześć, sam szukałem kiedyś tu pracy jako diagnosta ale ofert nie mogłem się dopatrzyć. Piszesz o zmianie właściciela. A znane są powody? i co tak w ogóle stało się z pracownikami wtedy?

|Bohdan Nowy wpis

Stacja Kontroli Pojazdów godna polecenia.Bezproblemowo i merytorycznie zrobione badanie przez pana z brodą taki koło 40lat..Miły i bardzo kulturalny.Polecam Bohdan z Dąbrowy

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o kierownicze B.P Wąsosz, niestety nie dba o pracowników, wszystko co źle to wina pracownika,A co dobre to oczywiście zasługa tej Pani,nie da się z nią współpracować przez jej chore wymysły,kłamstwa. Może w końcu z szefostwa to zauważy, bo niestety nie jest dobrą reklamą sieci B.P.

Zniesmaczona

Pani Mirka S. z Wąsosza to małpa jakich mało. Nie pracowałam tam długo, bo dogadać się z nią jest wręcz niemożliwością. Brak zrozumienia z jej strony oraz zwykłego człowieczeństwa, nie rozumie ze ktos potrzebuje dzien wolny zeby jechac z dzieckiem do lekarza a grafik uklada tak tylko zeby jej było wygodnie, kompletnie ignoruje prośby grafikowe pracowników. Nocki robiła bardzo rzadko a niektórzy musieli robić je czasem trzy dni pod rząd żeby potem mieć AŻ jeden dzień wolnego. Zwala wszystko na pracowników a sama, jak to napisał ktoś pode mną, chowa głowę w piasek. Ręce opadają, naprawde. Szefostwo powinno sie zastanowić co jest ważniejsze - posiadanie kierowniczki na każde pierdnięcie, czy takiej która ogarnia stację i pracowników dzieki czemu nie ma ciągłej rotacji pracowników i nie brakuje rąk do pracy.

Firma Tadeusz Dulcet szukała nowego pracownika na stanowisko Samodzielny/a księgowy/a. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Kopernik

Mirka Mirka Mirka

Klient

Pozdrawiam panią Beatę ! Miło,że wróciła , zawsze uprzejma i sympatyczna ! Aż się chcę wracać

@Klient

Tak. Szkoda, ze zajęta.

Filip

Może ktoś słyszał czy potrzebują pracowników?

Marian

Bardzo miły i uprzejmy Pan Grzegorz ze Stacji Kontroli Pojazdów.Szybko zdiagnozował usterkę samochodu i dodatkowo wymienił mi żarowkę.

Kamil

Zawsze tankuję na stacji w Kcyni, obsługa miła i profesjonalna. Ostatnio wracając z Gniezna wjechałem na stacje BP w Wąsoszu. Co tam mnie spotkało to odbiega daleko od obsługi jaka jest w Kcyni. Niby ten sam właściciel a różnice ogromne. Wchodząc do budynku przywitała mnie jakaś pani w czarnych włosach taka po pięćdziesiątce. Nie zdążyłem wejść a ona już z szyderczym uśmiechem do mnie dzień dobry w wejściu , miałem takie wrażenie żebym szybko wszedł i wyszedł !!!! Z taką nie profesjonalną i pogardliwą obsługą nigdy się nie spotkałem!!!! Nie wiem kto tam jest szefem ale tak być nie może!!! dodam jeszcze że ta starsza pani sprzedawała alkohol nietrzeźwym bo pan który kupował piwo to na trzeźwego nie wyglądał!!! Mam nadzieję ,że przy następnej mojej wizycie obsługa będzie bardziej profesjonalna i kulturalna!!! Bo co zniechęca to szyderstwo jak w tym przypadku!!! Pozdrawiam Kamil

Klient

Firma moze Ok . Gorzej z ludźmi jakich zatrudnia zwłaszcza kierowniczka ze stacji BP w Wąsoszu . Oszustka, kłamczucha, fałszywa i wg nie nadająca sie na to stanowisko . Pracownicy są na zdecydowanie wyższym stopniu z kulturą osobista ,zachowaniem , pomocą itd . Natomiast kietowniczja to jakaś porażka . Jak można zatrudniać takie osoby która wszystkie nieprawidłowości obwinia pracowników a sama chowa głowę w piasek i ucieka przed problemami które tam są najczęściej z dystrybutorami zwłaszcza od gazu . PATOLOGIA Z JEJ STRONY . Nic dziwnego ze wszyscy z tej pracy uciekają . Pojawiam sie tam bardzo często i średnio raz na 2 miesiące są tam nowe osoby . Porażka ze ludzie chcą tam jeszcze pracować sama ONA powinna tam tyrać .

Szymon
@Klient

Zgłaszaliście może szefostwu firmy Dulcet swoje uwagi względem opisanej kierowniczki? Jeżeli nie, to może warto nad tym problemem usiąść i wspólnie porozmawiać, jak myślisz? Chciałbym dowiedzieć się również, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Mógłbyś przedstawić, jak to wygląda? Czy można liczyć na stabilną umowę o pracę, czy raczej preferowane jest bardziej elastyczne zlecenie? Będę wdzięczny za informację na ten temat.

Emilia

Witam, chciałabym się dowiedzieć tego, jak wygląda praca na stacji paliw Dulcet w odniesieniu do innych stacji w mieście Bydgoszcz. Czy warunki zatrudnienia są sprzyjające temu by tam pracować? Jak wygląda atmosfera w tej firmie?

igor

Pracownik, nie przesadzajmy, dulcet to bardzo fajne stacje paliwowe, nawet ceny mają korzystne, więc nie wiem o co Ci chodzi.

Jeśli chodzi o stacje to komuna, wyzysk i jedno wielkie dno. Nie polecam

Jurek

Nie będę dużo pisał bo szkoda słów.Firma Dulcet a konkretnie pan Robert potraktował mnie zle. Nie dość że oszukał mnie to jeszcze nie wywiązał się danego słowa.A tak jak z nim było ustalone-od miesiąca miałem z nim kontakt.Konkretnie chodzi o naprawę mojego auta. Na pytania póżniejszych moich rozmówców(mechaników z Bydgoszczy i Nowej Wsi Wielkiej)odpowiadali wielkim zdziwieniem że oddałem tam auto do naprawy.Pomijam już wpisy nt.firmy Dulcet. Jestem mechanikiem i kierowcą od przeszło 35 lat ale jeszcze nikt i nigdzie mnie tak zle mnie nie potraktował. Przestrzegam wszystkich,którzy chcą tam oddać auto ciężarowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Tadeusz Dulcet - Bydgoszcz

Tadeusz Dulcet
1.7/5 Na podstawie 10 ocen.

Tadeusz Dulcet