counter
2 10 19 5 1
Filip

Może ktoś słyszał czy potrzebują pracowników?

Szymon Nowy wpis
@Filip

Jeśli wciąż jesteś zainteresowany pracą w tej firmie, to pod linkiem: https://www.infopraca.pl/praca/sprzedawca-w-stacji-paliw/wasosz/14701662 znajduje się ogłoszenie dotyczące stanowiska sprzedawcy w stacji paliw. Jaka pozycja dokładnie Cię interesuje? A może udało Ci się już dostać pracę w tym miejscu?

Ewelina Nowy wpis

To mało konkretna odpowiedź. Być może w Dulcet często kogoś potrzebują, ponieważ firma się po prostu rozwija. Ale powiedz, bo mnie to ciekawi, dlaczego właściwie nie polecasz tego pracodawcy?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 420 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Tadeusz Dulcet?

|Bohdan Nowy wpis

Stacja Kontroli Pojazdów godna polecenia.Bezproblemowo i merytorycznie zrobione badanie przez pana z brodą taki koło 40lat..Miły i bardzo kulturalny.Polecam Bohdan z Dąbrowy

TakNie

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o kierownicze B.P Wąsosz, niestety nie dba o pracowników, wszystko co źle to wina pracownika,A co dobre to oczywiście zasługa tej Pani,nie da się z nią współpracować przez jej chore wymysły,kłamstwa. Może w końcu z szefostwa to zauważy, bo niestety nie jest dobrą reklamą sieci B.P.

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zniesmaczona

Pani Mirka S. z Wąsosza to małpa jakich mało. Nie pracowałam tam długo, bo dogadać się z nią jest wręcz niemożliwością. Brak zrozumienia z jej strony oraz zwykłego człowieczeństwa, nie rozumie ze ktos potrzebuje dzien wolny zeby jechac z dzieckiem do lekarza a grafik uklada tak tylko zeby jej było wygodnie, kompletnie ignoruje prośby grafikowe pracowników. Nocki robiła bardzo rzadko a niektórzy musieli robić je czasem trzy dni pod rząd żeby potem mieć AŻ jeden dzień wolnego. Zwala wszystko na pracowników a sama, jak to napisał ktoś pode mną, chowa głowę w piasek. Ręce opadają, naprawde. Szefostwo powinno sie zastanowić co jest ważniejsze - posiadanie kierowniczki na każde pierdnięcie, czy takiej która ogarnia stację i pracowników dzieki czemu nie ma ciągłej rotacji pracowników i nie brakuje rąk do pracy.

Kopernik

Mirka Mirka Mirka

Klient

Pozdrawiam panią Beatę ! Miło,że wróciła , zawsze uprzejma i sympatyczna ! Aż się chcę wracać

@Klient

Tak. Szkoda, ze zajęta.

Tak2Nie
Marian

Bardzo miły i uprzejmy Pan Grzegorz ze Stacji Kontroli Pojazdów.Szybko zdiagnozował usterkę samochodu i dodatkowo wymienił mi żarowkę.

Kamil

Zawsze tankuję na stacji w Kcyni, obsługa miła i profesjonalna. Ostatnio wracając z Gniezna wjechałem na stacje BP w Wąsoszu. Co tam mnie spotkało to odbiega daleko od obsługi jaka jest w Kcyni. Niby ten sam właściciel a różnice ogromne. Wchodząc do budynku przywitała mnie jakaś pani w czarnych włosach taka po pięćdziesiątce. Nie zdążyłem wejść a ona już z szyderczym uśmiechem do mnie dzień dobry w wejściu , miałem takie wrażenie żebym szybko wszedł i wyszedł !!!! Z taką nie profesjonalną i pogardliwą obsługą nigdy się nie spotkałem!!!! Nie wiem kto tam jest szefem ale tak być nie może!!! dodam jeszcze że ta starsza pani sprzedawała alkohol nietrzeźwym bo pan który kupował piwo to na trzeźwego nie wyglądał!!! Mam nadzieję ,że przy następnej mojej wizycie obsługa będzie bardziej profesjonalna i kulturalna!!! Bo co zniechęca to szyderstwo jak w tym przypadku!!! Pozdrawiam Kamil

Tak10Nie1

Klient

Firma moze Ok . Gorzej z ludźmi jakich zatrudnia zwłaszcza kierowniczka ze stacji BP w Wąsoszu . Oszustka, kłamczucha, fałszywa i wg nie nadająca sie na to stanowisko . Pracownicy są na zdecydowanie wyższym stopniu z kulturą osobista ,zachowaniem , pomocą itd . Natomiast kietowniczja to jakaś porażka . Jak można zatrudniać takie osoby która wszystkie nieprawidłowości obwinia pracowników a sama chowa głowę w piasek i ucieka przed problemami które tam są najczęściej z dystrybutorami zwłaszcza od gazu . PATOLOGIA Z JEJ STRONY . Nic dziwnego ze wszyscy z tej pracy uciekają . Pojawiam sie tam bardzo często i średnio raz na 2 miesiące są tam nowe osoby . Porażka ze ludzie chcą tam jeszcze pracować sama ONA powinna tam tyrać .

Tak9Nie

Szymon
@Klient

Zgłaszaliście może szefostwu firmy Dulcet swoje uwagi względem opisanej kierowniczki? Jeżeli nie, to może warto nad tym problemem usiąść i wspólnie porozmawiać, jak myślisz? Chciałbym dowiedzieć się również, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Mógłbyś przedstawić, jak to wygląda? Czy można liczyć na stabilną umowę o pracę, czy raczej preferowane jest bardziej elastyczne zlecenie? Będę wdzięczny za informację na ten temat.

Emilia

Witam, chciałabym się dowiedzieć tego, jak wygląda praca na stacji paliw Dulcet w odniesieniu do innych stacji w mieście Bydgoszcz. Czy warunki zatrudnienia są sprzyjające temu by tam pracować? Jak wygląda atmosfera w tej firmie?

TakNie

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące dulcet sp.j.? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy otrzymują jakieś pozapłacowe benefity?

igor

Pracownik, nie przesadzajmy, dulcet to bardzo fajne stacje paliwowe, nawet ceny mają korzystne, więc nie wiem o co Ci chodzi.

TakNie

Jeśli chodzi o stacje to komuna, wyzysk i jedno wielkie dno. Nie polecam

Jurek

Nie będę dużo pisał bo szkoda słów.Firma Dulcet a konkretnie pan Robert potraktował mnie zle. Nie dość że oszukał mnie to jeszcze nie wywiązał się danego słowa.A tak jak z nim było ustalone-od miesiąca miałem z nim kontakt.Konkretnie chodzi o naprawę mojego auta. Na pytania póżniejszych moich rozmówców(mechaników z Bydgoszczy i Nowej Wsi Wielkiej)odpowiadali wielkim zdziwieniem że oddałem tam auto do naprawy.Pomijam już wpisy nt.firmy Dulcet. Jestem mechanikiem i kierowcą od przeszło 35 lat ale jeszcze nikt i nigdzie mnie tak zle mnie nie potraktował. Przestrzegam wszystkich,którzy chcą tam oddać auto ciężarowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Tadeusz Dulcet - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tadeusz Dulcet
2/5 Na podstawie 10 ocen.