dulcet sp.j.

Bydgoszcz

Opinie o dulcet sp.j.

igor
użytkownik zarejestrowany

Pracownik, nie przesadzajmy, dulcet to bardzo fajne stacje paliwowe, nawet ceny mają korzystne, więc nie wiem o co Ci chodzi.

Jeśli chodzi o stacje to komuna, wyzysk i jedno wielkie dno. Nie polecam

Jurek

Nie będę dużo pisał bo szkoda słów.Firma Dulcet a konkretnie pan Robert potraktował mnie zle. Nie dość że oszukał mnie to jeszcze nie wywiązał się danego słowa.A tak jak z nim było ustalone-od miesiąca miałem z nim kontakt.Konkretnie chodzi o naprawę mojego auta. Na pytania póżniejszych moich rozmówców(mechaników z Bydgoszczy i Nowej Wsi Wielkiej)odpowiadali wielkim zdziwieniem że oddałem tam auto do naprawy.Pomijam już wpisy nt.firmy Dulcet. Jestem mechanikiem i kierowcą od przeszło 35 lat ale jeszcze nikt i nigdzie mnie tak zle mnie nie potraktował. Przestrzegam wszystkich,którzy chcą tam oddać auto ciężarowe.

Zostaw opinię o dulcet sp.j. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dulcet sp.j.