Paris Paris

Wrocław

Opinie o Paris Paris

adik

@2we, jak teraz patrzyłem na oferty pracy to sklep paris paris we Wrocławiu poszukuje jedynie sprzedawcy. Napisali jedynie, że to praca dla studentki i że jest umowa zlecenie.

praca w Paris Paris była bardzo wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako - żadna Atmosfera i ludzie tam pracujący są .Średnia.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?- niskiej Najbardziej podobało mi się w Paris Paris:nie ma takeij rzeczy Najbardziej nie podobało mi się w Paris Paris:własciciele i atmosfera

Zostaw opinię o Paris Paris - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paris Paris