P.U. MILLENNIUM SP. Z O.O.

Kielce

Opinie o P.U. MILLENNIUM SP. Z O.O.

niki

Witam, chciałam przestrzec przed firmą P.U. MILLENNIUM SP. Z O.O. i Panią ktora podawała się za Kamilę Kępę. Pierw Pani K. oglaszala się na stronie infoludek że oferta zbioru jablek jest bezposrednia,po czym sama sie przyznala że jest z firmy P.U Millenium zoo. Sprawdziłąm na KRS spis firm okazało się że firma należy do kogos zupelnie innego..Firma jak wyczytalam z forum jest firmą pośredniczącą. Pani podawała w ogłoszeniu że firmę prowadzi w Holandii i też tam prowadzi agroturystyke.Kiedy napisalam jej aby wytlumaczyla sie z tych sprzecznych informacji, tak jak odpisywala kazdego dnia tym razem nic nie odpisała.Uważajcie i przestrzegam! pozdrawiam

Masz coś do powiedzenia na temat firmy P.U. MILLENNIUM SP. Z O.O.? Zachęcamy do dzielenia się informacjami o niej w naszym dziale opinii.

Zostaw opinię o P.U. MILLENNIUM SP. Z O.O. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.U. MILLENNIUM SP. Z O.O.