wash serwis

Stalowa Wola

Opinie o wash serwis

juma64

W tej firmie jestem niewolnikiem bez jakiegokolwiek szacunku.

ela
@juma64 02.09.2016 21:28
W tej firmie jestem niewolnikiem bez jakiegokolwiek szacunku.

napisz jakiś kontakt do siebie mój mail ebaran@vp.pl , mega pilne dziękuje

nikt

właściciele firmy wash serwis to ludzie z wyższym wykształcenie i w swojej firmie nie mają nic do powiedzenia w sprawach związanych z zasobami ludzkimi o wszystkim decyduje nijaki( usunięte przez administratora ) nie mający zielonego pojęcia o sprawach kadrowych jak w ogóle można dopuścić takiego półgłówka i debila ,ażeby o takich sprawach decydował człowiek z żółtymi papierami

worker24

Sprzątają wszystko co popadnie, co w rączki wpadnie.

kuglarz

Jedna z najgorszych firm działających na terenie Stalowej Woli. Działalność tego podmiotu opiera się na wariackich papierach . Wśród kadry najgorszym jest nijaki ( usunięte przez administratora ) postać o mały rozumku i niemająca pojęcia o kierowaniu zespołami ludzkimi

kula

Najgorsza firma w miescie,nie dbaja o pracownikow.Niema zadnych podwyzek,zadnego socjalnego,a nawet glupiej wody do picia .Raz do roku jest marna paczka za 50 zl.Nie polecam ludziom ,aby przyjmowali sie do firmy.Praca ponad wlasne sily.

Słowa kojarzące się z wash serwis: solidna, stresująca, wyczerpująca Atmosfera i ludzie tam pracujący są wspaniałe. Stawkę można licytować od 8zł/h.

Zostaw opinię o wash serwis - Stalowa Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wash serwis