Pro-System

Studzienice

Opinie o Pro-System

Mala35

czy mowa o firmie w Zabkach przu ul. Zacisznej? Kogo teraz szukaja? Jakie sa zarobki?

gość

jednak firma Pro-System nie działa w Ząbkach (tamta to z nieruchomościami jest). Pro-System ma siedzibę w Studzienicach, ale nie szukają nikogo obecnie

smutny

Kolego,ta firma już nieistnieje

grzesiek

no ja myśle że te 2000-25000 zł miesiecznie to już normalne pieniądze, tylko teraz rozchodzi się o to czy to sa kwoty netto czy brutto? bo to też istotne, a prócz tego to na jaką umowę ten pro system zatrudnia? wiem że pytań sporo no ale sam mam trochę dylematów więc mam nadzieję, że pomożecie mi! licze na to

Źle mówię ? ? ?

Gościu , jakbyś nie miał pracy , żarł kit z okien i tynk ze ściany , miał do wyżywienia trójkę dzieci to byś nie zadawał takich pytań !!!

Dawid

Może mi ktoś napisze jak sytuacja teraz wygląda, na stronie PUP Pszczyna jest ogłoszenie, że zatrudnią 15 osób, zatrudnienie w systemie 2 zmianowym, wynagrodzenie od 2000-2500 ale nie wiem czy netto czy brutto... Tylko jak wygląda z czasem pracy? godziny pracy, ile dni w tygodniu ? weekendy ? Atmosfera pracy ? kierownictwo ? Social ? Czy warto wogóle tracić na tą firmę czas ??

pracownik Pro-System

Witam Zaraz na wstępie po zatrudnieniu (2006) usłyszałem hasło "tu się pracuje od 6 do 16" Jak się szefostwu ubzdurało to było nawet 12 godzin Podczas pewnego projektu prezio oświadczył że teraz pracujemy po 12 godzin he i tak pracowaliśmy po 12 godzin przez 4 miesiące - trzeba było skończyć wyjazd Inny wyjazd he nawet nie chce mi się przypominać tej mordęgi - przcowałem 26 godzin non stop - koszmar - prezio wtedy dał 100 zł i polecenie "kupcie sobie coś do jedzenia" kolega wyruszył po strawę i pracowaliśmy Myślicie że za takie nadgodziny mieliśmy jakieś ekstra kokosy ? he nie bardzo Nadal tam pracuję ale ostrzegam wszystkich - tu jest straszne niewolnictwo Jeden pan się zbuntował na wieść o pracy po 12 godzin to zaraz został zwolniony przy wszystkich na zabraniu !!! Pozdrawiam

xxx

zero przejmowania sie sytuacja finansowa jaka maja pracownicy. Słynne powiedznie kierowników "jednostki, jednostki i jeszcze raz jednostki"

xxx

firma robiaca z pracowników za przeproszeniem głupków, brak wynagrodzenia w terminie, problemy finansowe w firmie z komornikiem na głowie. Kwestia czasu gdy prezes ogłosi bankructwo i wszystkich pracowników wykorzysta nie płacac zaległych wynagrodzen. Brak zdecydownania w kadrze kierowniczej. Branie kasy za pomyłki i nic nie robienie przez technologów i to nie małej kasy.

Gniewko

Się zwolnij jak ci się nie podoba , ciulu

t.s
@Gniewko 28.09.2011 20:50
Się zwolnij jak ci się nie podoba , ciulu

oszuści nie płacą w terminie o ile w ogóle płacą. Firma pro-system upadła a teraz wasa kombinuje jak nie płacić

nygus

na wypłatę trzeba czekać po kilka tygodni, do miesiąca, masakra. gdyby tylko była jakaś alternatywa

jo

ja ja ja ty mosz recht jak mnie to rani !!!!!!!! jo Gniewko ci muwie ze niema zle wypłaty sa na trzy raty lepi mogli dawać tygodniówki po 500

Gniewko

Jestem szczęśliwy, że tam pracuje i jestem bardzo zadowolony z dużej i zawsze w terminie pensji. Mosz to Gniewko!

Godziwe wynagrodzenie na czas, pełny social,schłodzone napoje, ekwiwalent na drugi posiłek regeneracyjny w wysokości 10zl, karnety na basen w Goczałkowicach w wysokości 50zl ,Dla osób w trudnej sytuacji materialnej bezzwrotne zaliczki wysokości 1500zl, 3 dniowe imprezy integracyjne w Poroninie.

oki - 2010-10-28 18:18:41 Arni - 2010-08-10 16:52:17 Kombinatorstwo z każdej możliwej strony i [usunięte przez moderatora] pracownika. Upodlające wynagrodzenia mimo godzin pracy grubo przekraczającej czasem 200h a parokrotnie dobijało w okolice 300h na miesiąc. Wczasy pod gruszą nie istnieją ani żadne inne fundusze socjalne. Pracownicy są ok i bezkonfliktowi. Ogólnie jest ok. Ja jestem zadowolony. Zarobki jak dla mnie oki. Zależy kto co chce jak ktos chce nadgodziny to je ma jak nie to nie, bez przykazów Ogólnie ok? To chyba tam nie pracujesz :P nadgodziny kto chce? śmieszny jesteś. Nie polecam tej firmy, wypłaty nie na czas, ciągłe problemy, każdego dnia nie wiadomo, o której się kończy, a przy wypłacie zawsze czegoś brakuje. Nawet ubrań roboczych nie dostaniesz. Nie polecam..

oki

Arni - 2010-08-10 16:52:17 Kombinatorstwo z każdej możliwej strony i [usunięte przez moderatora]k pracownika. Upodlające wynagrodzenia mimo godzin pracy grubo przekraczającej czasem 200h a parokrotnie dobijało w okolice 300h na miesiąc. Wczasy pod gruszą nie istnieją ani żadne inne fundusze socjalne. Pracownicy są ok i bezkonfliktowi. Ogólnie jest ok. Ja jestem zadowolony. Zarobki jak dla mnie oki. Zależy kto co chce jak ktos chce nadgodziny to je ma jak nie to nie, bez przykazów

Arni

Zostaw opinię o Pro-System - Studzienice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-System