Alf-Sensor

Opinie o Alf-Sensor

Michał

Bardzo polecam

Jar

Wiecie co, warto próbować w tej firmie szczęścia, jest naprawdę świetnie jak się ogarnia temat i się stara

specjalista

Firma jakich wiele na Polskim rynku, żeby liczyć na jakikolwiek awans trzeba być lizusem - takich tam lubią, ale jak chcesz wskoczyć za wysoko to zaraz natrafisz na wspaniałych kolegów, którzy Cię szybko sprowadzą na ziemię. Od szefa usłyszysz, że firma to jedna wielka rodzina i rzeczywiście układy i układziki łączą wszystkich kierowników, w inny sposób na kierownicze stanowisko się nie dostaniesz. Kierownictwo fałszywe z jednej strony rozmawiają z tobą, żartują, a za plecami potrafią wbić nóż w plecy w najmniej oczekiwanym momencie. Generalnie odradzam.

nie mam żadnych zarzutów co do firmy jak i kadry kierowniczej,bardzo fajnie się pracowało i można nawet nieźle zarobić jak się chce. Pozdrawiam pracowników tej firmy

?

nie polecam albo wykończą ciebie fizycznie albo psychicznie ,sami boją się własnego cienia ,polskie [usunięte przez moderatora] !!!

Montaż

Najpierw naucz się poprawnie ortografii - montażysto

1300 na ręke na początek fałszywi kierownicy na montarzu, ogólnie zero szacunku dla pracownika w tej firmie, nie polecam.

Zostaw opinię o Alf-Sensor - Zabierzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alf-Sensor