FRASPO

Białków

Opinie o FRASPO

diego costa

muszę poprzeć opinię którą wygłosił obiektywny firma średniowieczna, brak bieżącej wody, zarządzanie typu "jakoś to będzie" wlasciciel firmy specyficzny typek, zapatrzony w siebie, najmąrdzejszy, nie umiejący pracować w zespole prowadzenie ciągłych, męczących wykładów jak w szkole, żenada ciągła oszczędność na wszystkim

obietywny

Pracują w warunkach spartańskich, średniowiecznych !!! Biuro to malutki kontenerek,hahah O włascicielu firmy nie wspomnę który jest dziwakiem i nie rusza się przez długie tygodnie wogoóle z firmy. Firma na wsi zabitej dechami, wioska wszystko widzi ... nie polecam

Zostaw opinię o FRASPO - Białków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FRASPO