Trotters Family Bakers

Seahouses

Opinie o Trotters Family Bakers

jaka

Jak sie dostaniesz to juz calkiem inna sprawa mozesz wtedy mysleć o funtach, nie wiem czy teraz wysyłają kogoś do Trotters dawno nie widziałam, żadnego ogłoszenia od agnecji pracy by mieli do nich jakies atualne oferty i kogos rekrutowali chyba że na wlasna reke spóbujesz

Anna

Witam, chcialabym potwierdzic negatywne opinie na temat Trotters bakery.Pracowalam tam w zeszlym roku w sezonie letnim.Czulam sie oszukana, za drogie zakwaterowanie, nie podobalo im sie ,ze znam jezyk angielski w stopniu dosc dobrym ,zeby byc swiadoma swoich praw, poniewaz ta rodzinka lubi [usunięte przez moderatora] i dyskryminowac.

Tiranka

Witam ja mialam okazje pracowac z ta rodzinka i nie powiem by byla to satysfakcjonujaca praca. Pracodawcy wydaje sie ze polak przyjedzie i bedzie rbil 24 na dobe, poza tym drogo bierze za wynajem mieszkan, niektorym sie trafiaja karawany bez pradu, wody i gazu. Ogolnie jak podpadniesz to szef staje sie okropnie wredny. Jednym slowem jak nie chcesz sie denerwowac to nie polceam Trotters Family Bakers.

Zostaw opinię o Trotters Family Bakers - Seahouses

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trotters Family Bakers