Light Kraków

Kraków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 25 ocen.

Light Kraków
3 25 6 1

Opinie o Light Kraków

Maja

@Exikkkkkk Rozumiem. Jak natomiast wygląda w firmie Light atmosfera? Jaka ona jest pomiędzy samymi pracownikami, a jaka pomiędzy pracownikami i szefostwem? Gdybyś mógł uwzględnić tę informację, to będę Ci wdzięczna.

Maja

@Exikkkkkk Dziękuję za informację. Napisałeś wiele informacji, jednak zastanawia mnie jedna rzecz. Jak jest z benefitami w firmie Light? Czy pracownik może liczyć na jakieś szczególne dodatki? Nikt do tej pory nie napisał nic na ten temat, dlatego będę Ci wdzięczna za tę informację.

Exikkkkkk
@Maja 04.06.2018 13:29

Niestety, Benefitów jakichkolwiek brak, jedyne co wiem to że podobno jest opcja wzięcia pożyczki 3tys do spłaty w 10 miesiącach. Poza tym to brak czegokolwiek, może się zmieni coś jak firma przejdzie restrukturyzacje i się połączy całkowicie ( bo produkcja jest w Balicach a cała reszta w Wielkiej Wsi), aczkolwiek nie oczekiwałbym za dużo bo szefostwo nie jest zbyt hojne.

Maja

@Dawidex Dziękuję za Twoją opinię. Mógłbyś coś jeszcze napisać na temat samych warunków zatrudnienia oraz tego, na co pracownik w firmie Light może liczyć? Kwestie te nie zostały do tej pory uwzględnione w tym wątku, dlatego taka informacja będzie bardzo ważna dla każdego, kto rozważa wysłanie swojego CV.

Exikkkkkk
@Maja 22.05.2018 19:44

Zależy gdzie aplikujesz. Generalnie firma ma się przenieść do Skały więc licz się z tym. Wypłaty były do 10 i nie było opóźnień, wypłata w systemie 2100brutto na umowie o prace i ile na kont reszta pod stołem. Licz się z duża ilością pracowników z Ukrainy. Co do godzin pracy. przeważnie 10-9h dziennie (2 zmiany), ale jak ich gonią terminy to i po 12h możesz pół roku pracować. Ja byłem na produkcji.

Dawidex

Pracowałem tam jakiś czas(12 miesięcy), wszystko było w porządku. Nigdy nie miałem problemów z wypłatami, czy też z nie miłym podejściem do pracownika, od Kierownika czy nawet właściciela. Firmę mogę z czystym sercem polecić.

Maja

@b ert, ze względu na brak aktywności na tym forum, proszę Cię o przedstawienie swojej opinii odnośnie do przebiegu procesu rekrutacyjnego jeżeli zdecydujesz się na aplikowanie i zostaniesz poproszony do wzięcia w nim udziału. Każda merytoryczna uwaga na temat aktualnie proponowanych warunków zatrudnienia, będzie ważna dla osób, które poszukują informacji o tym pracodawcy.

b ert

Poszukują teraz pracownika produkcyjnego. Czy warto?

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Mick

Czy panowie MR i MN dalej tam dyrektorują i ciągną na dno?

Maja

@Winnerjak często zdarzają się opóźnienia w wypłatach? Z czego one wynikają?

Miko
@Maja 23.05.2017 14:10

Firma nierzetelna,banda oszustow i sciemniaczy. Na swoje zarobione pieniadze czekasz po kilka mcy,a jak dzwonisz z pytaniem kiedy beda pieniadze slyszysz zawsze to samo" to winna ksiegowosci ze jest opoznienie" nie polecam,zaluje ze kiedykolwiek mialem do czynienia z ta firma.

Winner

Praca ciężką ze względu na warunki pogodowe, stawki śmieszne, rozjazdy bez powrotów do domu więc musisz się tłumaczyć czemu tyle paliwa wyjezdziles. Do tego prawie wszystkie soboty i niedziele w pracy. Da radę zarobić jeżdżąc samemu ale nie polecam. Trasy rozjazdow nie przemyślane. Oczywiście opóźnienia w wyplatacha. Na plus auto telefon i sprzęt do pracy.

Maja

@moro dalej pracujesz w Light Kraków? Czy w ostatnim czasie w firmie zaszły zmiany? Chętnie usłyszmy jak teraz wygląda Wasza praca.

moro
@Maja 20.04.2017 10:22

Ja już zarzuciłem ten temat, szkoda było nerwów i walenia główą w ścianę. Teraz jest lepiej, ale już gdzie indziej ;-)

qiak

no i jak wygląda u nich praca jako Specjalista - Pracownik ds. Logistyki, wiecie? na pewno napisali w ofercie, że trzeba mieć te min 2-3 lata doświdczenia, ale nie wiem jak ze zmianiami teraz jest konkretnie, da się to jakoś dogadac miedzy sobą czy z kierownikiem?

moro

No to bez wahania złóż aplikację i zobacz, jak to niby profesjonalne piekiełko wygląda od środka,a potem na kolanach do Najświętszej Panienki, żeby znów czegoś nie spartolili

;-)

Ogłoszenia o podobnej treści pojawiały się już kilkakrotnie w ciągu ostatnich miesięcy

;-)

Jak płaca marnie, to i ludzie nie chcą pracować i odchodzą, a potem jest sraka i paniczne szukanie, bo nie ma komu robić. I tak stryjek zamienia siekierkę na kijek

anonim

(usunięte przez administratora)

;-)

znaczy się, albo znów ktoś odszedł, albo znowu kogoś wywalili :-)

proton

jeżeli pogorszenie warunków pracy, jakości i płacy nazywasz "naturalnym procesem rozwijania się organizacji", to chyba kartki Ci się posklejały z notatek z zajęć. Może aplikujesz do Wielkiej Wsi? Ze szwagrem sobie popracujesz, a i właściciele będą zadowoleni z Twej fachowej wiedzy.

anonim

(usunięte przez administratora)

Karmi

Zgadza się, działają już ponad 20 lat, jednak od jakiegoś czasu dzieje się tam coraz gorzej. Coraz gorsza kasa, coraz gorsza atmosfera, niewyróbki, marna jakość pracy....

brok

nawet nie próbuj - nie warto włazić w kompetencyjnego i niesolidnego trupa

prius

Dyletanctwo i patologia

zloty

Jak czytam opinie wnioskuje,że nie warto zawracać sobie głowy.P.S A są jakieś pozytywy?

bylykierownik

Odradzam, byłem kierownikiem w tej firmie i nie jest tak jak piszecie, podstawę trzeba sobie wypracować, stawki mają bardzo niskie, praca ciężka ze względu na warunki pogodowe. Dla ludzi którzy są pod kierownikiem nie ma żadnych umów zlecenie wszystko na czarno. A co do P. Andrzeja to jedna z najbardziej nieogarniętych osób w tej firmie. W razie jak się coś stanie to firma cie olewa. A co do kasy są bardzo duże opóźnienia ok 2 mies. plus ucinają z wypłaty za co tylko im się widzi pod pretekstem, że była reklamacja.

light dew

Hello kolego,pracuje się na warunkach UMOWY O PRACĘ,no ale pytanie kto pracuje? nikt bez znajomości i bliskich kontaktów z kierownictwem takiej pracy nie uzyska. Nie wiem jak starsi pracownicy,nowo przyjęci mają to pewne!!! nikt nie powie konkretnie tylko ściemnia i odsyła od kierownika do kierownika ,a ty robisz i jak dostaniesz zlecenie to w sumie możesz otworzyć szampana:)bo jeśli Ci się coś zdarzy to czegoś będziesz mógł wymagać:. Kasa jak najbardziej na rękę,dzień wypłaty kasa. Oczywiste że, nie masz umowy nie odprowadzają podatku,nie liczy się ubezpieczenie i tracisz ciągłosc.Skoro pracujesz w Light Grupa firm zdajesz sobie sprawę że o umowe musisz iśc do szefów lub dyrektora,bo kierownictwo trzyma miejsca dla kolegów.Życze powodzenia dla chętnych.Firma ok ,pracownicy ok,ale warunki umowy beznadziejne dla zatrunionych na umowę zlecenie. MASZ UMOWE ZLECENIE,ZAWSZE MARZ O UMOWIE NA STAŁE:)

ParobekNaZlecenie

Dziwi mnie że tak mało opinii,szukają parobków na zlecenie. Tak są wypłacalni,ale o umowie zapomnij kierownicy dbają o swoich,wspomnę tu o panu [usunięte przez moderatora] i jak można go nazwać kierownikiem Panu [usunięte przez moderatora]. Jedyna osoba konkretna i nie owijająca w bawełnę to pan Marcin dyrektor i pan Andrzej bodajże technolog. Reszta do jednego wora,szkoda że szefowie nie widzą jak wyrzucacie ich pieniądze w błoto,ile jest pomyłek z waszej winy a cierpią na tym szaraki. A pan [usunięte przez moderatora]. to już jest całkowity ewenement ds.psucia wizerunku firmy,zawsze czegoś zapomina,zawsze coś sknoci a winnych szuka wokół siebie.Praca jak zadzwonią to jest jak nie to nie ma. ogólna atmosfera jest bardzo w porządku,ale trzeba uważać co się do kogo mówi. Powodzenia może szefowie przejrzą na oczy.

anonim1953@wp.pl

Byłem w powyższej firmie na rozmowie na stanowisko "Specjalista do Spraw Reklamy". Nie dość że rozmowa dla ludzi z całej polski odbywała się obok Krakowa to jeszcze z rozmowy nic szczególnego nie wynikło. Rozmowa z miłym gościem przebiegła w dobrym nastroju. Miałbym w firmie zajmować się oklejaniem banków i roznoszeniem ulotek. Do pracy musiałbym zatrudnić na uz ok 3 ludzi. W późniejszym okresie miałbym dostać komórę, lapka i furę. Wynagrodzenie: na umowie najniższa krajowa + płatne za godzinę od zlecenia. Jest zlecenie jest pieniądz, nie ma zlecenia jest najniższa krajowa :) Nie zostałem przyjęty na powyższe stanowisko i nie płaczę z tego powodu.

Zostaw opinię o Light Kraków - Kraków

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Light Kraków