Opinie o Light Kraków w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Light Kraków. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Light Kraków o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Light Kraków w Kraków

qiak

no i jak wygląda u nich praca jako Specjalista - Pracownik ds. Logistyki, wiecie? na pewno napisali w ofercie, że trzeba mieć te min 2-3 lata doświdczenia, ale nie wiem jak ze zmianiami teraz jest konkretnie, da się to jakoś dogadac miedzy sobą czy z kierownikiem?

moro

No to bez wahania złóż aplikację i zobacz, jak to niby profesjonalne piekiełko wygląda od środka,a potem na kolanach do Najświętszej Panienki, żeby znów czegoś nie spartolili

;-)

Ogłoszenia o podobnej treści pojawiały się już kilkakrotnie w ciągu ostatnich miesięcy

;-)

Jak płaca marnie, to i ludzie nie chcą pracować i odchodzą, a potem jest sraka i paniczne szukanie, bo nie ma komu robić. I tak stryjek zamienia siekierkę na kijek

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Light Kraków? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

;-)

znaczy się, albo znów ktoś odszedł, albo znowu kogoś wywalili :-)

proton

jeżeli pogorszenie warunków pracy, jakości i płacy nazywasz "naturalnym procesem rozwijania się organizacji", to chyba kartki Ci się posklejały z notatek z zajęć. Może aplikujesz do Wielkiej Wsi? Ze szwagrem sobie popracujesz, a i właściciele będą zadowoleni z Twej fachowej wiedzy.

Karmi

Zgadza się, działają już ponad 20 lat, jednak od jakiegoś czasu dzieje się tam coraz gorzej. Coraz gorsza kasa, coraz gorsza atmosfera, niewyróbki, marna jakość pracy....

brok

nawet nie próbuj - nie warto włazić w kompetencyjnego i niesolidnego trupa

prius

Dyletanctwo i patologia

zloty

Jak czytam opinie wnioskuje,że nie warto zawracać sobie głowy.P.S A są jakieś pozytywy?

bylykierownik

Odradzam, byłem kierownikiem w tej firmie i nie jest tak jak piszecie, podstawę trzeba sobie wypracować, stawki mają bardzo niskie, praca ciężka ze względu na warunki pogodowe. Dla ludzi którzy są pod kierownikiem nie ma żadnych umów zlecenie wszystko na czarno. A co do P. Andrzeja to jedna z najbardziej nieogarniętych osób w tej firmie. W razie jak się coś stanie to firma cie olewa. A co do kasy są bardzo duże opóźnienia ok 2 mies. plus ucinają z wypłaty za co tylko im się widzi pod pretekstem, że była reklamacja.

light dew

Hello kolego,pracuje się na warunkach UMOWY O PRACĘ,no ale pytanie kto pracuje? nikt bez znajomości i bliskich kontaktów z kierownictwem takiej pracy nie uzyska. Nie wiem jak starsi pracownicy,nowo przyjęci mają to pewne!!! nikt nie powie konkretnie tylko ściemnia i odsyła od kierownika do kierownika ,a ty robisz i jak dostaniesz zlecenie to w sumie możesz otworzyć szampana:)bo jeśli Ci się coś zdarzy to czegoś będziesz mógł wymagać:. Kasa jak najbardziej na rękę,dzień wypłaty kasa. Oczywiste że, nie masz umowy nie odprowadzają podatku,nie liczy się ubezpieczenie i tracisz ciągłosc.Skoro pracujesz w Light Grupa firm zdajesz sobie sprawę że o umowe musisz iśc do szefów lub dyrektora,bo kierownictwo trzyma miejsca dla kolegów.Życze powodzenia dla chętnych.Firma ok ,pracownicy ok,ale warunki umowy beznadziejne dla zatrunionych na umowę zlecenie. MASZ UMOWE ZLECENIE,ZAWSZE MARZ O UMOWIE NA STAŁE:)

ParobekNaZlecenie

Dziwi mnie że tak mało opinii,szukają parobków na zlecenie. Tak są wypłacalni,ale o umowie zapomnij kierownicy dbają o swoich,wspomnę tu o panu [usunięte przez moderatora] i jak można go nazwać kierownikiem Panu [usunięte przez moderatora]. Jedyna osoba konkretna i nie owijająca w bawełnę to pan Marcin dyrektor i pan Andrzej bodajże technolog. Reszta do jednego wora,szkoda że szefowie nie widzą jak wyrzucacie ich pieniądze w błoto,ile jest pomyłek z waszej winy a cierpią na tym szaraki. A pan [usunięte przez moderatora]. to już jest całkowity ewenement ds.psucia wizerunku firmy,zawsze czegoś zapomina,zawsze coś sknoci a winnych szuka wokół siebie.Praca jak zadzwonią to jest jak nie to nie ma. ogólna atmosfera jest bardzo w porządku,ale trzeba uważać co się do kogo mówi. Powodzenia może szefowie przejrzą na oczy.

anonim1953@wp.pl

Byłem w powyższej firmie na rozmowie na stanowisko "Specjalista do Spraw Reklamy". Nie dość że rozmowa dla ludzi z całej polski odbywała się obok Krakowa to jeszcze z rozmowy nic szczególnego nie wynikło. Rozmowa z miłym gościem przebiegła w dobrym nastroju. Miałbym w firmie zajmować się oklejaniem banków i roznoszeniem ulotek. Do pracy musiałbym zatrudnić na uz ok 3 ludzi. W późniejszym okresie miałbym dostać komórę, lapka i furę. Wynagrodzenie: na umowie najniższa krajowa + płatne za godzinę od zlecenia. Jest zlecenie jest pieniądz, nie ma zlecenia jest najniższa krajowa :) Nie zostałem przyjęty na powyższe stanowisko i nie płaczę z tego powodu.

Zostaw merytoryczną opinię o Light Kraków - Kraków

• Jak się pracuje w Light Kraków?

Zobacz opinie na temat firmy Light Kraków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Light Kraków
2.6/5 Na podstawie 27 ocen.
  • ul. Bielawska 36C lok. 88
    05-520 Kraków