Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

a.......t

cały czas narzekacie na wtórpol, cudów na ajencji nie dają zarobić ale jest praca -godzin dużo ale przecież nic nie ma za darmo i nikt nad ajentem cały czas nie stoi= no może kamery ale jak nie robi się przekrętów i nie ma kombinacji to sie pracuje ok,kontrole przychodzą i odchodzą ale co z tego taką mają prace.czy nie ma ajentów choć troche zadowolonych? przecież jest dużo sklepów i wszystkie funkcjonują niech napiszą inni ajenci czy jest zawsze tak żle?ja pracuje i sie ciesze że mam prace

xyz

Niech PIP sie wezmie za (usunięte przez administratora) p. Leszka na jakich on zasadach zatrudnia i jakie ma wymogi od ajentek. Wszystko co one robią robia pod dyktando poniewaz sa zastraszane przez pseudo kierownikow. W tej firmie [usunięte przez moderatora] jest na porzadku dziennym. Na jakich zasadach maja zatrudniac, skoro maja okresla pule na wynagrodzenia dla pracownikow? Maja dokladac do interesu? Kolejna sprawa sa osoby ktore maja dzialalnosci pozakladane i pracuja na hali produkcyjnej w Skarzysku. Tak samo to co im kaza to robia. Te dzialanosci to jedynie przykrywka, taka osoba nie ma nic do gadania.

cel

"Państwowa Inspekcja Pracy juz rozpoczęła wzmożone kontrole w tej sprawie. Jak podkreśla w rozmowie z Informacyjną Agencją Radiową Główna Inspektor Pracy Iwona Hickiewicz, inspektorzy dokładnie sprawdzają czy na przykład umowa zlecenie czy umowa o dzieło nie powinna być umową o pracę. Wyjaśniła, że zgodnie z przepisami, pracownik, który wykonuje określone zadania, w określonych warunkach podporządkowania, pod kierownictwem powinien świadczyć pracę na podstawie umowy o pracę. Tak mówi kodeks pracy - zaznaczyła." Czy wedle tego w/w cytatu ajętki powinny miec umowy jakie teraz maja? Czy ajentki powinny zatrudniać na UZ? http://biznes.onet.pl/wzmozone-kontrole-umow-cywilnoprawnych,,5401303,1,news-detal

tyu

A moim zdaniem post "poludniawapolska" jest napisany przez kogos z Wtorpolu - po samej tresci i braku ładu i składu to stwierdzam.

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
nn

Widac ze taka z Ciebie filozofka i zdolna osoba ze musialas trafic na rozladunek szmat i pewnie dalej siedzisz na bezrobociu i wywlekasz jakies bajki na swiatlo dzienne. Oj przyszly pracodawca bedzie mial z Ciebie pocieche jak Cie kopnie w (usunięte przez administratora) br /> Mam dla Ciebie dobra wiadomosc - wtorpol dalej poszukuje ajentow wiec moze zglos sie i pokaz jak powinno to wzorowo wygladac, przeciez masz takie doswiadczenie...

sp

Tyjesteś zwykła szuja. Jakie studia musiałaś skończyć, żeby pisać takie głupoty? Nie wstyd CI? Ale w życiu trafisz jeszcze na pracodawce, co Cię rozumu nauczy.

poludniawapolska

witam wszystkich. postanowilam poszperac po internecie po obejzeniu tego programu i trafilam tutaj. nie jestem i nie bylam pracownikiem wtorpolu ale pracowalam w skelpie firmowym na um. zl. u jednej z ajentek. wiec tak na szybkiego opowiem MOJA historie; praca byla spoko tylko te rozladunki do puznych godzin byly straszne ale coz kasa potrzebna to i pracowac trzeba, po kilku miesiacach pani ajentka zaczela spozniac sie z wyplacanim naleznosci za kazdym razem wymyslajac inny powod, po kilku sprzeczkach przestalam byc potrzbna tylko dzwonila jak byly rozladunki albo na zastepstwo. postraszylam Ja ze jak mi nie zaplaci to zadzwonie do wtorpolu i opowiem jak sie robi przekrety w tym sklepie o wynoszonym towarze przez zaplecze o przetrzymywaniu co lepsze aby za dwa dni kupic po nizszej cenie- wtedy kase znalazla ale pech chcial ze akurat tego dnia byla kontrola z wtorpolu... i opowiedzialam co widzialam. dalszych losow sprawy nie znam.... mam to gdzies. moze ta pani to wyjatek moze mialam pecha, moze ten wtorpol jest zly jak wynika z tych wpisow (choc odnosze wrazenie ze osoby tu piszace to jedne i te same) ,,takie gadanie przy piwku pod sklepem,, .co do programu w tv- chyba nie wszyscy ogladali ze zrozumieniem ,podam taki przyklad; sprzedaje jagody przy drodze jak przejdzie facet i mi skubnie dwa sloiki i sprzeda 100m dalej to jak to nazwac? przeciez ja tez nie sadzilam ani nie uprawialam tych jagod. widze takze ze niektore osoby tu piszace duzo szczegolow znaja z zycia tej firmy znaja pana Ł. ze szczecina? takie to wszystko dziwne. Pozdrawiam wszystkich i sie nie gniewac jak kogos urazilam. i prosze nie cytowac i nie komentowac MOJEJ wypowiedzi to jest moje zdanie

xyz

Tendencyjny program Sekielskiego - za kasę to i ksiądz się modli. Wtórpol to złodziej i tyle.Ludzie nie dajmy sie zwariowac. Zobaczcie ile na tym forum jest negatywnych opinii o tych złodziejach. Dlaczego nie pokazali jak "wtórpolowcy" okradają pojemniki konkurencji a nawet zabierają całe pojemniki i zwożą je na swoje bazy. Mogli pokazać jak to wyglada - to jest dopiero ciekawy temat.

kalina

Co za żenada - program o handlowaniu ciuchami pod stołem - pokrzywdzony pan[usunięte przez moderatora]. Przecież ten niby złodziej ze Szczecina to dawny pracownik Wtórpolu pan Ł. No i ten pajac z Audi niby z Gdańska - godzi sie na rozmowę z dziennikarzami i pokazują kasę. Przecież jak działa Wtórpol wszyscy wiemy. Nielegalnie rozstawiane pojemniki, wykorzystani kierowcy, niezapłacone place itd. A wystarczyło pokazać kto i gdzie rozstawia pojemniki, z jakim logo i co sie dalej dzieje z tymi ciuchami.

typ

Tomek Sekielski, długoletni dziennikarz, redaktor a w reportarzu przedstawia właściciela Wtórpol jako człowieka prawego???????? Coś jest nie tak. Wystaczyło wklepać w wyszukiwarkę WTORPOL, a dowiedział by się jak jest naprawdę. A może to była zamierzona reklama firmy. W moich oczach Sekielski wiele stracił. Jak można promować takiego wyrachowanego oszusta????

pl

Wczoraj si Lesiu wypromował w TV, jaki on to nieszczęsliwy, jak go okradają. Program wyrezyserowany przez Wtórpol. PROMOCJA!!!! Żenada panie Siekielski, co pan chciał pokazać?43r2z

wk

Firma działała dawniej pod płaszczykiem Caritasu, Mieli, ponoć przekazywali jakąś część pieniedzy ze sprzedaży odzieży na Caritas. Nie wiadomo. Wiadomo tylko, że Caritas zerwał umowę z tym Panem, nie wiadomo kto tam pierze pieniadze, zreszta jak to w Polsce. Jak poszperasz w necie, to były artykuły na ten temat. Natomiast teraz p. W. się ratuje w inny sposób. Kazał wszysykim ajentkom podpisać umowę, ze będą przekazywać przymusowo oczywiście darowiznę 100 zł na klub piłkarski, odbija to obowiązkowo z faktury. I to ma być darowizna? Ja jak komus zabiorę, to jest darowizna? ale ludzie naiwni płacą. Wczoraj w programie wyszedł na bohatera przecież. I tak kosztem ludzkiej naiwności będą się bawić i wozić dalej.

zastanawiajace

Fik - 2013-01-14 21:43:08 http://tokis.pl/2013/01/02/%E2%80%9Ewtorpol%E2%80%9D-to-nie-%E2%80%9Ecaritas%E2%80%9D-czyli-o-naiwnosci-ludzkiej-slow-kilka/hmm , tak z ciekawosci moze ktos sie orientuje; to ,caritas,, sam zbiera ta odziez z pojemnikow sam je rozstawia segreguje i rozdaje ? przeciez to na to trzeba kilka setek ludzi aby to ogarnac, a moze to jest nastepna prywatna firma ktora to pod szyldem caritasu robi to samo co wtorpol placac pewnie jakas kase za uzyczenie tego znaczka, dawniej pojemiki wtorpolu mialy logo PCK byl o tym program na tvn warszawa (kilka lat temu)

Fik

eska

...no, nie to pracownicy go okradają, on jest w porzadku. Wreszcie moze ktoś to ukróci, ale Polak obłudny sam wpycha do pojemników. Popatrzcie na wszystkich takze na fundacje, może i pomagają, ale w jakiej oni sami "biedzie zyją". Jeden to się jąkać nawet z tych darczyńców biedak przestał i gra dalej. Ciekawe jaki wóz nam teraz pokaże. A my musimy się zebrac i jeszcze wywalczyć ta darowiznę, którą nam potracał z faktury, poprzez [usunięte przez moderatora]

TVP

We wtorek (15.01.2013) na TVP 1 lub TVP 2 około godz 21-ej będzie program o Wtórpolu, o nielegalnie pozyskanej odzieży. Mam nadzieję, że wreszcie ktoś poważny tym się zajął i ukrócą tą bezprawną grabież jakiej przez tyle lat dopuszczał się wtórpol.

poszkodowana

Należnosć za faktury trzeba wywalczyć bo chęci na zapłatę za nie są bardzo ospałe,sami na to nie wpadną zeby przelać trzeba się non stop upominać.Co do płac nie są sumienni.

no nie

przestancie sie opluwac to jest GOWORK.PL OPINIE O PRACODAWCACH i kazdy ma prawo pisac co mysli. opinie ZA jaki PRZECIW. nikt nie wie czy opinie negatywne nie sa pisane celowo przez konkurencje a opinie za przez przy (usunięte przez administratora) ..., prawda jest ze desperaci tam pracuja i beda pracowac, jedny plus to ze pierwszego kasa na koncie a po to tam sie chodzi nie dla hobby.

xxx

kk - 2013-01-05 19:00:25 TY się ,buraku podpisz i nie zabieraj głosu, Masz coś na sumieniu?ty buraka to se w rodzinie znajdz frajerze, pewnie jestes jakims pokrzywdzonym kierowniczkiem co zostal od koryta odciety a teraz taki wielki obronca pokrzywdzonych ,,zapomnial wol jak cielaciem byl,, ale najlepiej to wypisywac madrosci na forum i zgrywac cwaniaka ciekawe czy bys tak cwaniakowal jak bys mial za zasilek przezyc z 2 dzieci i oplatami a moze jestes malolatem na garnuszku mamusi to tez mazesz pocwaniakowac prosze bardzo, zebrala was sie garstka i takie (usunięte przez administratora) y piszecie ,, co zrobil co wymyslil,, a pewnie [usunięte przez moderatora] to wszystko by miec spokoj a wtydy zaczna pisac ,, co on zrobil jak tak mozna za co przezyje,, Taka jest rzeczywistosc ludzie maja rodzony i rachunki do placenia i niektorzy MUSZA! pracowac podobno [usunięte przez moderatora] ciecie i maja to brac prywaciaze no to ONI na pewno Wam dadza zarobic umowy na stale ..powodzenia ..to podpowiedz co robic jak mi sie zasilek skonczy na tory? sznurek i do lasu? czy do wtorpolu?

kk

kk - 2013-01-05 19:00:25 TY się ,buraku podpisz i nie zabieraj głosu, Masz coś na sumieniu?posy dotyczy xxxx, co sie umie podpisać!

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 365.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 314, z czego 55 to opinie pozytywne, 75 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL