PPN Sp Z.o.o

Stargard Szczeciński

Opinie o PPN Sp Z.o.o

morgon

romek, a możesz powiedzieć jak jest teraz - czy pracujesz u nich czy nie ? Z tego co wiem to można u nich sporo doświadczenia złapać. Może nie jest za dużo kasy do zdobycia ale przynajmniej atmosfera jest przyjazna. Czy ktoś ma inne zdanie i doświadczenie z pracy u nich ?

kolo

Co się stało Mr. kasa fisaklna że nie płacisz ludziom. Było tak wspaniale i kolorowo. Mr. A.P. to jest mistrz w naciaganiu ludzi na forsę. Koleżka lubi się ślizgać na cudzych plecach i korzystać z innych pieniędzy. Pozdrawiam Stadelamatt.

sylwio

popieram omijać tych cwaniaczków z daleka

wojtek
@sylwio 03.04.2014 06:16
popieram omijać tych cwaniaczków z daleka

jeżeli możesz powiedzieć co się stało ze ci nie zapłacili

popieram sam czekam na kasę

Chciałbym ostrzec wszystkich którzy chcieliby współpracować z tą firmą.Są to [usunięte przez moderatora] ściągają ludzi do pracy w Norwegi a nie płacą kasy.Są ludzie dla których PPN wisi kase z tamtego roku.Nie dość że płacą [usunięte przez moderatora]pieniądze (80NOK za godz) to nie płacą nawet tego.Przestrzegam wszystkich nie zawracajcie sobie nimi głowy

Zostaw opinię o PPN Sp Z.o.o - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPN Sp Z.o.o