Hitachi Europe Limited

Amsterdam

Opinie o Hitachi Europe Limited

Hanna

Pracował już ktoś z Was w Hitachi Europe Limited? Jak oceniacie firmę?

Matti
@Hanna 28.02.2017 08:42
Pracował już ktoś z Was w Hitachi Europe Limited? Jak oceniacie firmę?

A Ty Hanna?;)

nikoś

nie da się chyba mieć minimalnego doświadczenia albo wykształcenia średniego, by podjąć pracę w Hitachi. Jak widziałem kiedyś oferty do nich, to załamałem ręce szcserze mówiąc. Czy to JACA specialist, czy to analityk.. każdy musi się tutaj wykazać. :)

seba

pracuję i jestem zadowolony

Matti
@seba 21.05.2014 07:32
pracuję i jestem zadowolony

Siema.pracujesz nadal w tym Hitachi w Amsterdamie?;)jak cos daj znac na pucha353@gmail.com

Słowa kojarzące się z HITACHI (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jak BARDZO DOBRY NA WYSOKIM POZIOMIE:

Zostaw opinię o Hitachi Europe Limited - Amsterdam

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hitachi Europe Limited