ALMA ALPINIŚCI Marek Matuszkiewicz

Opinie o ALMA ALPINIŚCI Marek Matuszkiewicz

logi

z tego cio wiem się zorientowałam już to w tej firmie wynagrodzenia są bardzo satysfakcjonujące jak za tak ryzkowną prace, ale w końcu rozwijaj się i świadcza swoje usługi na terenie całego kraju już więc logiczne

gość

a co wy macie do Almy?nie rozumiem, pracuję tam 6 lat i wszystko gra

Pracownik Wysokościowy

Jak widać konkurencja nie śpi. Nie ma co się oszukiwać jest to największa firma na rynku zajmująca się myciem wieżowców. obsługująca najwyższe budynki w Warszawie i nie tylko.

technik dostępu linowego

ta firma to kompletne NIEPOROZUMIENIE [usunięte przez moderatora] no tak to tylko Polska

WIEM CO PISZĘ
@technik dostępu linowego 01.12.2010 15:19

Kompletnym nieporozumieniem jest Twój komentarz.TA Firma to NAPRAWDĘ DOBRA FIRMA.

Zostaw opinię o ALMA ALPINIŚCI Marek Matuszkiewicz - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALMA ALPINIŚCI Marek Matuszkiewicz