Dawid Nowy wpis

Macie może bony wakacyjne ?

Przemysław Nowy wpis

@ha ha rozwiń proszę swój wpis, na tą chwilę nic z tego nie wynika. @michał udało Ci się ostatecznie uzyskać wiedzę na temat premii i nadgodzin? Jeśli tak, to napisz proszę co wiesz na ten temat. Komentujmy zgodnie z regulaminem serwisu.

Administrator Nowy wpis

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

michał Nowy wpis

@pumpcia dodatkowe pieniądze - tzn? Premia? Nadgodziny? :) Szukam ofert pracy z kb -pomorze gdansk już od dłuższego czasu, ale niestety nic nowego się nie pojawia już od dawna. Wie ktoś czy ta sytuacja się zmieni?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ha ha

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM (usunięte przez administratora)

Słowa kojarzące się z kb -pomorze gdansk (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?godnejplacy Najbardziej podobało mi się w kb -atmosfera i sama pracapomorze gdansk: Najbardziej nie podobało mi się w kb -pomorze gdansk:wozek teleskopowy

Zostaw merytoryczną opinię o KB Pomorze Gdansk - Malbork

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

KB Pomorze Gdansk