kb -pomorze gdansk

Malbork

Opinie o kb -pomorze gdansk

michał

@pumpcia dodatkowe pieniądze - tzn? Premia? Nadgodziny? :) Szukam ofert pracy z kb -pomorze gdansk już od dłuższego czasu, ale niestety nic nowego się nie pojawia już od dawna. Wie ktoś czy ta sytuacja się zmieni?

ha ha

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Słowa kojarzące się z kb -pomorze gdansk (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?godnejplacy Najbardziej podobało mi się w kb -atmosfera i sama pracapomorze gdansk: Najbardziej nie podobało mi się w kb -pomorze gdansk:wozek teleskopowy

Zostaw opinię o kb -pomorze gdansk - Malbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kb -pomorze gdansk