CCL Contact Centers Ltd

Opinie o CCL Contact Centers Ltd

Iwona

@Jagoda czy były jakieś opóźnienia w dostarczeniu przez firmę PIT-a? Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym jak obecnie wygląda praca w CCL Contact Centers Ltd?

Jagoda

Czy dostaliscie pit11 od tej firmy?

Jedno

No ja nie wiem jak jest aktualnie w CCL Contact Centers Ltd i powiem Wam, że szkoda, bo firma wydaje się być coraz bardziej ogarnięta pod pewnymi względami, no ale co ja tam mogę wiedzieć w tym temacie

marchewka89

popieram twoją wypowiedź Pracowita Klaro, też sądze że do pracy nie idzie się odpoczywac, trzeba te kilka godzin wykorzystać jak najbardziej produktywnie i efektywnie. mnie zależy na pracy w ccl bo z tego co się dowiedziałam oni potrzebują teraz pracowników z takim podejściem jak ja mam. czy są u nich aktualnie jakieś wolne miejsce pracy?

olek

tak, ja mam dokładnie taką samą opinię o nich, pracowałem u nich, ale któtko

aero

Dyrekcja? Chyba jest z tego faktu zadowolona...generalnie konsultanci na kase też nie narzekają. Jak napisano wyżej - szanujesz pracę, swe obowiązki - wszystko jest w porządku, jeśli jest odwrotnie zawsze znajdzie się powód do narzekania. Elastyka? Jest.. dowolność zamian między współpracownikami, nie pasuje jeden termin Tobie? Znajdziesz kogoś kto przyjdzie za Ciebie i w drugą stronę. Wszystko kwestia dogadania, podejścia i przede wszystkim - trzeba rozmawiać, nie tylko z klientami w porządku, ale i z przełożonymi. Tak jest wszędzie i tego nie przeskoczysz. Pozdrawiam :)

kowalik

dokładnie, popieram wcześniejsza wypowiedz, albo masz dwie zmiany albo 8 godzin, albo elastycznie, więc trochę nie chce mi się wierzyć, że aż 14 godzin pracujecie, co na to dyrekcja

piko

Na toaletę nie masz nawet jednej przerwy , jedynie 6 min na godzinę +10min(ha,ha...)jeźeli siedzisz tam 14godzin. ale to musi wystarczyć na wszystko,toaletę,jedzenie,wypoczynek.Zgadzam się z poprzednikiem, praca raczej dla osób zdesperowanych, potrzebujących bardzo pieniędzy, można pracować na prawie dwa etaty w jednej firmie. Są pieniądze,ale i koszty własne bardzo wysokie,nie warto...

jagoda

Pracowałam kiedyś w call center i dlatego przeraziłam się. Może mi jeszcze powiesz że na 14 godzin pracy jest tylko jedna przerwa na toaletę tak?

abc123

ja nie jestem osobą opisywaną przez Ciebie, która nie przychodzi i nie pracuje solidnie, a też zostam zwolniona przez(usunięte przez administratora) Sam albo nie wiesz co piszesz, albo jesteś głuchy i ślepy.

jemm

popieram dajcie namiary na kancelarie

looooool

tak wszystcy narzekaja na ta firme,sorry ale ja sie nie dziwie ze wywalili tyle osob,kiedys mozna bylo miec 4 WDŻ na rok,pozwolono wszystkim informowac bez limitu,jak nie potrafiliscie uszanowac tego,ze poszli wam na reke to wasza sprawa,teraz wielce pokrzywdzeni bo was wywalili ? nie znam zadnego pracodawcy ktory pozwolilby pracownikowi na nieprzychodzenie do pracy np 8 razy w miesiacu bez zwolnienia,przyczyny. nie chcialo wam sie pracowac to teraz piszcie glupoty a pozew? powodzenia zycze skoro ccl nie ma haha wielcy buntownicy po stracie pracy ,ktorej tak naprawde nie potrafiliscie uszanowac,bo albo pozawieszane dzialalnosci albo totalnie wywalone na wszystko i robienie po 100h moze wiecej.zatrudniacie sie wielcy dorosli,zakladacie firmy a zachowanie jak u dzieci,gdybyscie spelniali swoje obowiazki bylo by inaczej,a jesli chodzi o kontakty z innymi? hmm w kazdej firmie gdzie pracuje tyle osob znajda sie osoby ktore sie lubi albo osoby,na ktore rzygac sie chce,normalne . takze jeszcze raz zycze powodzenia w skladaniu pozwu :)

joł

Lop - 2012-08-28 23:59:03 CCL już nie ma teraz jest Customer Care - ale obecny stan rzeczy mnie nie interesuje i temat dotyczy CCL więc uwaga raczej nie w temacie

Lop

CCL już nie ma teraz jest Customer Care

ccl m

przeciętny pracodawca. są lepsi!

Zostaw opinię o CCL Contact Centers Ltd - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CCL Contact Centers Ltd