BAL-TUR Ośrodek terapii odchudzającej

Jastrzębia góra

Opinie o BAL-TUR Ośrodek terapii odchudzającej

Kasia

jednym słowem tragedia...właściciele oszczędzają na wszystkim niestety na jedzeniu również, sporządzone z najtańszych produktów ochydne poprostu wszyscy w ośrodku z którymi mieliśmy okazję rozmawiać narzekali na jedzenie i byli rozczarowani pokojami które na zdjęciach wyglądają zupełnie inaczej w rzeczywistości masakra, nikomu nie polecam, oszczędność widać na każdym kroku, pokoje bardzooo standardowe nie sprzątają, brudne sztućce i talerze to norma i ten odpychający zapach ze stołówki nikomu nie polecam przyjazdu do tego obiektu z lat 80.

Domi
@Kasia 10.07.2016 21:59

niestety muszę sie zgodzić z przedmówczynią, jedzenie to tragedia, wszystko made in aro czyli zedrzeć jak najwięcej kasy za najmniejsze pieniądze, pokoje pozostawiają wiele do życzenia, obiket generalnie do remontu

Zostaw opinię o BAL-TUR Ośrodek terapii odchudzającej - Jastrzębia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAL-TUR Ośrodek terapii odchudzającej